فریبا نادری | همسر فریبا نادری | فرزند فریبا نادری | عکس فریبا نادری

خصوصی ترین عکس فریبا نادری و همسرش منتشر شد | خانم بازیگر همه را متعجب کرد

کدخبر : 36952

فریبا نادری بازیگر مطرح کشورمان نباید این عکس را از خودش و همسرش منتشر می کرد

فریبا نادری بازیگر خوشنام و کم حاشیه ایرانی است که توانسته با بازی در سریال ستایش به شهرتی بینظیر دست پیدا کند. فریبا نادری تاکنون دومرتبه ازدواج کرده است که همسر اول ایشان از کارگردان های مطرح کشورمان بودند که به دلیل بیماری سرطان جان خود را از دست دادند. فریبا نادری بار دیگر با آقای مهرداد طباطبایی ازدواج کرده است و حاصل این زندگی یک دختر به نام یارا می باشد.

فریبا نادری بتازگی با انتشار یک عکس از خودش و همسرش در فضای مجازی غوغای جدیدی بپا کرده است.

فریبا نادری

ناگفته های مهرداد طباطبایی از زندگی مشترکشان

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات است.

طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

مهرداد طباطبایی گفته است:واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد. البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلمهای خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم.

وی در ادامه گفته است:نه به عنوان همسر بلکه به عنوان بازیگر فریبا نادری یکی از بازیگران خوب ماست و در عین حال اگر بد بازی کند حتما به او میگویم همان طور که اگر بد آشپزی کند به او میگویم. البته آشپزی اش خیلی خوب است. قیمه و قورمه سبزی که عالی درست میکند.

همسر دوم فریبا نادری درباره چگونگی برگزاری مراسم خواستگاری از فریبا بیان داشته است:پدر و مادر من هم مذهبی هستند و هم سنتی و با پدر و مادرم کاملا به شکل سنتی به خواستگاری فریباجان رفتیم و البته ایشان چای هم آورد ولی از نیمه راه برادرش زحمت آوردن را کشید!!!

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ