سریال سقوط

حرص درارترین صحنه قسمت جدید سریال سقوط + عکس

کدخبر : 36744

قسمت جدید سریال سقوط با بازی تحسین برانگیز الناز ملک و ابتسام بغلانی، به نوعی دیگر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

به گزارش رصد ورزشی: سریال سقوط که با بازی الناز ملک در نقش آیسان، هفته گذشته به اوج حساسیت خود نزدیک شد، مخاطب را به شدت درگیر هیجاناتی میکند که به قول برخی از کاربران فضای مجازی، میتوان آن را حرص درار خواند.

صحنه هایی که هر لحظه بیننده، لو رفتن و یا دردسری جدید را برای بازیگر نقش اصلی فیلم، پیش بینی میکند و به آنی، شرایط تغییر کرده و آیسان سریال سقوط جان سالم به در می برد؛ و این است نقطه اوج لذت تماشای سریال که آمار مخاطبانش را در این حد، بالا ثبت کرده.

تصویری که در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک مشاهده می کنید؛ به عقیده بسیاری از بینندگان سریال، یکی از حساس ترین صحنه های سقوط بود که بخیر گذشت و الناز ملک موفق به عبور از این مانع بزرگ گشت.

 

سریال سقوط

 

الناز ملک، آیسان سریال سقوط کیست؟

الناز ملک، بازیگر سریال هایی همچون آنتن، سقوط و آکتور؛ بازیگر زن ایرانی است که در سال 1370 در تهران متولد شد. آیسان سریال سقوط از هنرجویان و دانش آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن می باشد.

به واسطه ترکی صحبت کردن الناز ملک در سریال سقوط، برخی تصور می کنند که آیسان سریال سقوط جزو بازیگران آذری زبان ایران است؛ اما خود این چهره، اشاره ای به این مسئله نکرده است بنابراین نمیتوان در این مورد نظر قطعی داد.

بازیگر سریال آکتور علاوه بر بازیگری، در عرصه نوازندگی نیز فعالیت داشته و پیانو و کمانچه را با مهارت خاصی می نوازد. ویدئوهای نوازندگی منتشر شده در اینستاگرام الناز ملک، گواه این مسئله است.

 

سریال سقوط

 

ابتسام بغلانی، بازیگر نقش ام عبیده در سریال سقوط کیست؟

ابتسام بغلانی، بازیگر زن داعشی در سریال سقوط است که پیش از این در مطلب بیوگرافی ابتسام بغلانی، به‌طور کامل معرفی شد.

بازیگر سریال هایی همچون:سرجوخه، کیمیا، نجلا، لحظه گرگ و میش، مجموعه نمایش خانگی سقوط، فیلم‌ تئاتر عند از مطالبه و نمایش های سانتی‌متر، نوبت یعنی بعدی؛ در این سریال نمایش خانگی، نقش ام عبیده، یکی از اعضای گروهک تکفیری داعش را برعهده داشت که توسط آیسان سریال سقوط کشته شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ