22 بهمن | راه پیمایی 22 بهمن

شکوه انقلاب در جشن ۴۴ سالگی | خیابان های سراسر کشور مملو از جمعیت

کدخبر : 36707

مراسم جشن روز ۲۲ بهمن به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دقایقی پیش در تهران، ۱۴۰۰ شهر و ۳۸ هزار روستای کشور آغاز شد.

راهپیمایی 22 بهمن به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دقایقی قبل در تهران، یک هزار و 400 شهر و 38 هزار روستا آغاز شد.

این مراسم در تهران و برخی از شهرها در حالی آغاز شده است که مردم از یکی دو ساعت قبل از شروع مراسم در خیابان‌ها و مسیرهای راهپیمایی حضور داشتند.

در تهران مردم از 12 مسیر که هر کدام از یک مسجد آغاز می‌شود به میدان آزادی خواهند آمد و آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهوری به سخنرانی در این جشن ملی خواهد پرداخت.

همچنین در ساعت 11 و 22 دقیقه راهپیمایان در سراسر کشور با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، سرود کشورمان را خواهند خواند.

برآوردهای اولیه و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که امسال جمعیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن در 40 هزار شهر و روستا حضور پیدا کنند که تصاویر اولیه نیز حاکی از حضور گسترده مردم در تهران و سایر شهرهاست.

گفتنی است؛ راهپیمایی 22 بهمن امسال در حالی برگزار می‌شود که برخی از دولت‌های غربی و آمریکا در ماه‌های گذشته در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بودند و در این رابطه به حمایت از برخی گروه‌های اپوزیسیون همچون سازمان مجاهدین خلق (منافقین) که در ترور چند هزار نفر از مردم ایران نقش داشتند، پرداختند.

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

 

22 بهمن

22 بهمن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ