سهام عدالت | سود سهام عدالت | واریز سود سهام عدالت

خبر خوش آخر هفته برای دارندگان سهام عدالت | واریز سود سهام عدالت برای این افراد

کدخبر : 36667

برپایه آمارها حدود ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند که هنوز تکلیف برخی جاماندگان مشخص نشده است و زمان واگذاری سهام عدالت به این افراد نیز هر روز تغییر می‌کند.

سهام عدالت گونه ای یارانه است که از زمان دولت آقای احمدی نژاد آغاز شد. قرار بود مبلغ سود سهام عدالت رقمی بین ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان باشد. این مبلغ به ارزش سهام عدالت افراد بستگی داشت.

 

آنطور که مسئولان کانون سهامداران عدالت می‌گویند سود شرکت‌ها در حال جمع‌آوری برای پرداخت مرحله دوم سود سهام عدالت است.برپایه آمارها حدود ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند که هنوز تکلیف برخی جاماندگان مشخص نشده است و زمان واگذاری سهام عدالت به این افراد نیز هر روز تغییر می‌کند.در همین ارتباط حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی، آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد و گفت: در راستای شناسایی جاماندگان سهام عدالت تکلیفی وجود داشت که باید انجام می‌شد. شناسایی افراد جدید پروسه سختی دارد زیرا باید این اطمینان ایجاد شود که افراد واقعا مشمول هستند یا خیر، البته مسئولیت این کار با وزارت رفاه است. این فرایند هنوز آغاز نشده است. از طرف دیگر منابعی برای این کار وجود ندارد؛ بنابراین فکر نمی کنم جامانده دیگری شناسایی شود.

اما اینکه مرحله دوم سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود و چقدر است از جمله ابهاماتی است که هر یک از مسئولان به آن پاسخی می‌دهند. به گفته اکبر حیدری سخنگوی کانون سهامداران عدالت، تقریبا معادل مبلغی که در حال حاضر به عنوان قسط اول سود سهام عدالت عملکرد سال ۱۴۰۰ پرداخت شده، منابع شناسایی سود وجود دارد. مراحل وصول و تجمیع آن در حال انجام است. بنا به اعلام مسئولان امر یا اواخر امسال یا حداکثر اوایل سال آینده این مبلغ تعیین تکلیف و پرداخت می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ