فروش فوق العاده خودرو | قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو | حساب وکالتی فروش فوق العاده خودرو

مژده به متقاضیان فروش فوق العاده این خودرو | جهت ثبت نام فروش فوق العاده کلیک کنید

کدخبر : 36645

حزئیاتی از باز شدن سایت فروش فوق العاده خودرو را در این صفحه می خوانید .

به گزارش رصدورزشی : فروش فوق العاده خودرو حرف و حدیث های فراوانی داشته است در ادامه جزئیاتی از فعال شدن فروش فوق العاده خودرو را می خوانید . بعد از چند ساعت اختلال فروش فوق العاده خودرو زامیاد باز شده است متقاضیان فروش فوق العاده می توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند .

در حالیکه قرار بود بخشنامه فروش فوق‌العاده چهار محصول شرکت زامیاد از ساعت ۱۸ روز گذشته (سه‌شنبه) آغاز شود، به دلیل اختلال‌های سایت با تاخیر ۲۹ ساعته مواجه شد؛ اما طبق اطلاعیه گروه سایپا این طرح فروش از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) فعال شد. 

فروش فوق العاده خودرو

به گزارش ایسنا، شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه سایپا) قرار بوده است که از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه (۱۸ بهمن ماه) طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول نیسان تک‌سوز آپشنال، نیسان تک‌سوز با فرمان هیدرولیک، پادراپلاس و کارون را آغاز کند. اما در زمان اعلام شده این اتفاق نیفتاد و سایت فروش این شرکت، بازهم با اختلال روبرو شد و برای مشتریان امکان ثبت‌نام در این طرح فراهم نشد.

سایپا پس از گذشت چند ساعت، اعلام کرد که "ساعت آغاز فروش طرح فروش فوق‌العاده محصولات شرکت زامیاد متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. " این اختلال ۲۹ ساعت طول کشید و در نهایت سایت از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه) در دسترس فرار گرفت و بخشنامه مذکور فعال شد.

فروش فوق العاده خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ