فروش فوق العاده ایران خودرو | حساب وکالتی

چگونه برای فروش فوق العاده ایران خودرو حساب وکالتی باز کنیم ؟ | حساب وکالتی چیست ؟

کدخبر : 36451

جزئیات افتتاح حساب وکالتی برای فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شد .

به گزارش رصدورزشی : در جدیدترین طرح های فروش فوق العاده ایران خودرو باید مشتریان یک شرط را رعایت کنند و آن داشتن حساب وکالتی است که در آن موجودی حساب آن ها باید به اندازه خودرویی باشد که می خواهند خریداری کنند . اما سوالی که برای مشتریان فروش فوق العاده ایران خودرو مطرح می شود این است که چگونه باید حساب وکالتی باز کنند در ادامه به جزئیات افتتاح حساب وکالتی برای فروش فوق العاده ایران خودرو می پردازیم .

در راستای افزایش سطح دسترسی مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو دو بانک پاسارگاد و رفاه کارگران را به فهرست بانک های عامل برای افتتاح حساب وکالتی و یا وکالتی کردن حساب قبلی اضافه کرد.

در پی الزام به ایجاد حساب وکالتی برای متقاضیان خرید خودرو به منظور فراهم کردن امکان خرید خودرو توسط مشتریان واقعی، علاوه بر بانک های ملی، سپه، ملت، تجارت و صادرات، دو بانک پاسارگاد و رفاه کارگران نیز خدمت افتتاح حساب وکالتی و یا وکالتی کردن حساب قبلی برای شرکت در طرح فروش ایران خودرو را ارایه می کنند. 

بر اساس این گزارش، متقاضیانی که در بانک های یادشده دارای شماره حساب هستند، می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بانک ها نسبت به وکالتی کردن حساب خود و یا افتتاح حساب وکالتی اقدام کنند. 

ارسال اطلاعات حساب وکالتی از بانک به ایران خودرو در بازه های زمانی ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می شود به همین دلیل ضروری است، تا متقاضیان پس از گذشت ۷۲ ساعت از افتتاح حساب برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو مراجعه کنند و امکان ثبت نام ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از افتتاح حساب و تکمیل وجه آن میسر نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ