اخبار حوادث | اخبار حوادث ایران | اخبار حوادث تهران | اخبار حوادث البرز | اخبار حوادث کشور

اخبار حوادث | کودک 3 ساله قربانی حادثه تیر اندازی | دستگیری قاتل به دست پلیس

کدخبر : 36359

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از درگیری خیابانی با عده‌ای دیگر و شلیک به وسیله کلت کمری، مرگ دردناک پسر بچه‌ای سه ساله را رقم زده بود.

اخبار حوادث ایران و استان های کشورمان را در رصدورزشی دنیال کنید. اخبار حوادث قتل ، حوادث طبیعی ، دزدی و...

در تازه ترین حادثه روز گذشته در کرمانشاه مردی با تیراندازی جان بچه 3 ساله را گرفته است که در این خبر به آن پرداختیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از درگیری خیابانی با عده‌ای دیگر و شلیک به وسیله کلت کمری، مرگ دردناک پسر بچه‌ای سه ساله را رقم زده بود.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: به دنبال وقوع قتل کودکی سه ساله در اردیبهشت امسال بر اثر تیراندازی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان در بررسی‌های تخصصی متوجه شدند درگیری میان چند نفر از اراذل و اوباش شهر کرمانشاه به خاطر اختلافات قبلی در محله کیهانشهر رخ داده که حین درگیری یکی از آنها اقدام به تیراندازی می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: بر اثر تیراندازی که با سلاح کلت انجام شده بود متاسفانه کودک سه ساله‌ای که در کوچه مشغول بازی بوده هدف یک گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

جاویدان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل کودک سه ساله شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به تیراندازی با اسلحه کلت که منجر به مرگ دردناک پسربچه سه ساله‌ای شد اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در پایان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و مجرمان را که با اقدامات مجرمانه خود فضای شهر و جامعه را ناامن می کنند، از اولویت‌های کار پلیس عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ