تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس البرز

تعطیلی مدارس این شهر تا پایان هفته اعلام شد | جزئیات تعطیلی مدارس این استان

کدخبر : 36265

همه چیز در مورد تعطیلی مدارس این استان ها تا پایان هفته مشخص شد .

تعطیلی مدارس سوالات زیادی برای مردم ایجاد کرده است تعطیلی مدارس حرف و حدیث های فراوانی نیز داشته است بسیاری تقریبا هرشب به دنبال اعلام خبر تعطیلی مدارس هستند تعطیلی مدارس به علت برودت هوا و آلودگی هوا در هفته های اخیر بسیار پرشمار بوده است اما این بار تعطیلی مدارس علت دیگری به نام زلزله داشت در ادامه جزئیات کامل از تعطیلی مدارس تا پایان هفته در این شهر زلزله زده را می خوانید . 

 

 رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تمامی مدارس خوی از روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه تا پایان هفته جاری به علت تداوم پس لرزه‌ها تعطیل است.

تعطیلی مدارس

مهدی محمدپور افزود: به علت استمرار پس‌لرزه های شدید، با مد نظر قرار دادن مخاطرات احتمالی آتی ناشی از خروج دانش‌آموزان به هنگام وقوع پس‌لرزه‌ها، آموزش در مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی (دولتی و غیردولتی)؛ از روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه، تا پایان هفته جاری تعطیل شد.

 

 امروز یکشنبه نیز مدارس خوی غیر حضوری اعلام شده بود که با توجه به شدت پس لرزه‌ها و درگیری خانواده‌ها با پیامدهای ناشی زلزله از فردا دوشنبه تمامی مدارس و حتی آموزش غیر حضوری نیز تعطیل شد.

 

زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲۱ و ۴۴ دقیقه شنبه شب شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند.

 

این زمین لرزه در مناطق زیادی از استان به ویژه شهر ارومیه احساس شد و باعث نگرانی مردم گردید. طبق گزارش مرکز لرزه‌نگاری دانشگاه تهران، این زمین لرزه در عمق هفت کیلومتری اتفاق افتاد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • سلطانی
    0

    سلام ایا مدارس اذربایجان غربی هم تعطیل هست ؟

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ