علی دایی | همسر علی دایی | دیدار علی دایی و رونالدو | مادر رونالدو

دیدار علی دایی با مادر کریستیانو رونالدو غوغا کرد | هدیه مادر رونالدو برای علی دایی

کدخبر : 35419

در پی شکستن رکورد علی دایی به دست کریستیانو رونالدو حواشی زیادی به وجود آمد که به آن می پردازیم

علی دایی بازیکن مطرح فوتبال ایرانی است که سالیان سال رکورد دار گل ملی زده شده در دنیا بوده است. علی دایی توانسته است با بازی در تیم های بزرگ دنیا در زمان جوانی نام خودش را در فوتبال جاودان کند.

اواخر تابستان ۱۴۰۰ بود که کریستیانو رونالدو از رکورد ۱۰۹ گل علی دایی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران عبور کرد و عنوان آقای گل فوتبال ملی جهان را به دست آورد. او بعدها حتی بر تعداد گل‌های خود اضافه کرد.

دو ماه بعد و در پاییز همان سال، پس از اختلافاتی که بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی سرمربی و بازیکن تیم ملی ایجاد شد، طارمی برای دیدار با لبنان و سوریه به تیم ملی دعوت نشد.

بالا گرفتن اختلاف بین اسکوچیچ و طارمی باعث شد تا فدراسیون فوتبال به فکر حل این مشکل بیافتد؛ آن هم در شرایطی که علی دایی از سوی سفیر ایران در پرتغال برای ملاقات و دیدار با رونالدو به بهانه شکسته شدن رکورد گل‌های ملی دعوت کرده بود.

فدراسیون فوتبال در نظر داشت به بهانه دیدار دایی با رونالدو، اسکوچیچ را هم به پرتغال ببرد تا با طارمی آشتی کند که در نهایت هیچکدام از این برنامه‌ها به مرحله اجرا نرسید.

مجتبی خورشیدی سرپرست وقت تیم ملی ایران امروز جمعه در گفتگویی به تشریح برنامه‌های فدراسیون در آن مقطع زمانی پرداخت و گفت: بنده با سفیر ایران در پرتغال صحبت کردم. قرار شد اسکوچیچ را هم به پرتغال ببریم چون هم طارمی را در پورتو داشتیم و هم لژیونرهای دیگری در این کشور بودند.

وی افزود: با رونالدو هم مکاتبه کردیم تا علی دایی را به پرتغال ببریم و هدیه‌ای به او بدهیم. رونالدو گفت «نمی‌توانم بیایم و درگیر مسابقات هستم اما مادرم را می‌فرستم». همه کارها داشت انجام می‌شد که در نهایت خود آقای عزیزی خادم رئیس سابق فدراسیون فوتبال پا پیش گذاشت و صحبت کرد و مشکل طارمی و اسکوچیچ حل شد.

منبع : خبرورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ