قیمت دلار| قیمت دلار الان| قیمت دلار امروز

قیمت دلار پرواز کرد | قیمت دلار امروز 29 دی ماه 1401

کدخبر : 35342

دیروز قیمت دلار در کانال ۴۲ هزار تومانی معامله شد و سیگنال‌های بازارهای همسایه نیز افزایشی بود. معامله‌گران چشم به اخبار بین‌المللی دوخته‌اند تا خود را برای خرید یا فروش آماده کنند.

قیمت دلار در شروع دیروز، با روندی افزایشی باز شد. این اسکناس آمریکایی از ابتدای هفته جاری با وجود سیاست‌های نهاد پولی کشور برای کاهش قیمت، تمایلی به کاهش نشان نداده و گویی نسبت به سیاست‌های بانک مرکزی ایمن‌ شده است.

فاکتورهای موثر بر افزایش قیمت‌ دلار همچنان پابرجاست. کارشناسان بازار معتقدند اقتصاد، زبان زور و دستور نمی‌فهمد و این سیگنال‌های نامساعد اخبار بین‌المللی است که روند را در مسیر افزایش قرار داده است.

با وجودی که بازارساز ظرفیت عرضه خود را در کانال‌های رسمی عرضه، بالا برده و سیگنال حراج ۵۰۰ هزار ربع سکه نیز روانه بازار شده است، اما معامله‌گران به اقدامات دولتی بی‌توجهند و ارز و طلای مورد نیاز خود را از بازار آزاد تهیه می‌کنند.

دیروز دلار محدوده ۴۰ هزار تومانی را شکست و امروز نیز یک پله بالاتر نشست. به نظر می‌رسد اثر سیگنال‌های منفی سیاسی به مثابه اهرم فشار بر این بازار عمل ‌می‌کند و می‌تواند دوباره قیمت دلار را به محدوده‌های بالاتر بکشاند، کمااینکه این اسکناس آمریکایی پتانسیل همراهی با روند‌های صعودی را نیز دارد.

سیگنال بازارهای همسایه افزایشی است

قیمت دلار امروز چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ با روند صعودی آغاز شد، محدوده ۴۱ هزار تومانی را شکست و روند معاملات فردایی نیز افزایشی است. قیمت دلار در آخرین معامله نقدی بازار معاملات آزاد ۴۲ هزار و ۴۰ تومان بسته شد و معاملات فردایی این ارز نیز افزایشی است.

امروز دلار هرات، درهم امارات و دلار سلیمانیه نیز سیگنال افزایش قیمت را به بازار تهران دادند. دلار هرات ۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد و دلار سلیمانیه نیز با قیمت ۴۲ هزار تومان بسته شد.

این در حالی است که درهم امارات با شروع معاملات امروز در کانال ۱۱ هزار تومانی به صورت پلکانی در حال گران‌ شدن است و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۱ هزار و ۸۴۰ تومان معامله شد.

فعلا دلار سلیمانیه صدرنشین قیمت بازارهاست و شنبه‌ای این ارز نیز با قیمت ۴۳ هزار تومان در حال معامله است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    مسئولین میگن داره داره باز میشن، قطار داره حرکت می کنه، منظورشون همون موانع براندازان داره حل میشه؟واقعا منظورشون چیه؟

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ