ژیلا صادقی | ازدواج ژیلا صادقی | عشق ژیلا صادقی

ژیلا صادقی به سیم آخر زد | ژیلا صادقی همکارانش را بی آبرو کرد

کدخبر : 35000

استوری مرموز ژیلا صادقی در اینستاگرام و تهدید به افشاگری توسط او همکارانش را در خطر قرار داد

ژیلا صادقی مجری باتجربه که با 41 سال سن در اینستاگرام نیز بسیار فعال می باشد ژیلا صادقی در برنامه های مختلف صداوسیما ایفای نقش کرده است ژیلا صادقی همسر مجتبی رجبی رستوران دار معروف است ژیلا صادقی در منطقه لواسان با این شخص همسایه بوده است که بعد از مدتی در سال 94 با پیشنهاد ازدواج مواجه می شود و سرانجام در سال 1395 با ایشون ازدواج می کند . در ادامه استوری جالب توجه ژیلا صادقی که مربوط به همسرش نیز می باشد را مشاهده می کنید . ژیلا صادقی پیش از این در مورد همکارانش حرف و حدیث های فراوانی به زبان آورده بود . 

ژیلا صادقی

زندگینامه ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در 22 شهریور 1352 در تهران به دنیا آمد. ژیلا صادقی دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. ژیلا صادقی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می کرد و در سال 1370 در تست تلویزیون قبول شد اما پس از وقفه ای، از سال 1378 به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و در طول این سال ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده است. ژیلا صادقی) مجری خوش بیانی است که در سال های اخیر از او در برنامه های مختلف تلویزیون به ویژه شبکه سه اجراهای خوبی دیده ایم. وی مدتی است که برنامه پر بیننده (خانه مهر) را راس ساعت ده صبح

گرچه اصلیت خانواده اش، نیارکی هستند (منطقه ای بین رودبار و منجیل در استان گیلان) و لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی دارد… وی کار خود را با گویندگی در واحددوبلاژ آغاز کرد. در سال 69 -70 در تلویزیون تست داد و قبول شد، اما از سال 78 به عنوان مجری، مقابل دوربین رفت… گرچه او طی این مدت بازی در فیلم، چند مجموعه را هم تجربه کرد… در سریال های هزاران چشم، آینه عشق که به عنوان بهترین بازیگر خانواده انتخاب شد، بادهای موسمی که بهترین بازیگر جشنواره استانی شد و دردسرهای طلایی که از جمله کارهای او در تلویزیون است، اما فیلم های خیلی دور خیلی نزدیک، بی همتا و به خاطر سوگند از جمله کارهای سینمایی او بود…

ژیلا صادقی می گوید:بازیگری خیلی سخت است و برای همین ترجیح می دهم پا توی کفش بزرگ ترها نکنم و کمی عقب تر بیایم و سعی کنم در اجرا، کارم را قوی تر کنم.

 

 

هنر های دیگر ژیلا صادقی

ژیلا صادقی ورزش سوارکاری را دوست دارد و علاوه بر گذراندن دوره های تیر و کمان کلاس های غواصی را هم گذرانده است. ژیلا صادقی به غیر از بهره مندی از هنر هفتم از هنرهای تجسمی نیز بی بهره نیست و دوره فوق ممتاز خطاطی را گذرانده و به هنر تذهیب نیز همت گمارده است

ژیلا صادقی

ازدواج ژیلا صادقی

ژیلا صادقی که در سن 43 سالگی با محسن رجبی ازدواج کرده و شایعات متعدد در مورد ازدواج ژیلا صادقی و همسران ژیلا صادقی مجری زن معروف ایران به پایان رسید. ژیلا صادقی در 2 خرداد 1395 با محسن رجبی ازدواج کرد.

 

 

سوال عجیب من

قدم اول برای ورود به عرصه اجرا، خودشناسی است؛ دختر خانم یا آقا پسری که علاقه‌مند است توانایی‌هایش را در این عرصه بسنجد، ابتدا باید بداند چقدر علاقه‌مند و مستعد برای حضور در این حرفه است. بعضی اوقات که قرار است از تعدادی آدم برای ورود به این عرصه تست بگیرم، صادقانه به تعدادی‌شان می‌گویم «مثلا چی فکر کردی که اومدی سراغ اجرا؟!» جالب این‌جاست که بعضی‌های‌شان حتی موقع تست دادن به‌خودشان زحمت نمی‌دهند متنی را آماده کرده باشند، چراکه این روزها عامیانه اجرا کردن، دلقک‌بازی و لودگی بعضی دوستان، این شائبه را در ذهن آنها ایجاد کرده که ما هم می‌توانیم مجری شویم!

 

ژیلا صادقی

 

رمز موفقیت من

طی ۸ سال فعالیت در عرصه اجرا دیگر به مدیرانم ثابت کرده‌ام هیچ‌وقت دچار ممیزی نشده‌ام و خوشحالم مدیران سازمان کاملا به طرز تفکر مجری‌ به نام ژیلا صادقی احترام گذاشته‌و بها داده‌اند. من در برنامه‌ام مانتوی نو و آراسته پوشیده‌ام چراکه یک دختر جوان ظاهر شیک را دوست دارد. مردم ژیلا صادقی را همان‌طور که در برنامه‌اش با یک ظاهر آراسته و مقنعه‌ای که با یک پیراهن شومیز زیبای در عرف جامعه می‌بینند، بیرون هم همانگونه است، تا امروز هیچ‌کس به من نگفته خانم صادقی مانتوی قرمز نپوشید، کتانی پای‌تان نکنید، ساعت‌تان را با خط کتانی‌تان هماهنگ نکنید چون من تمام این کارها را انجام داده‌ام اما چون در کارم با تخصص کافی جلو می‌روم، کسی به این چیزها ایرادی نمی‌گیرد پشتم به کسی جز خدا گرم نیست که چنین حرف‌هایی می‌زنم.

 

ژیلا صادقی

 

 سریال های  ژیلا صادقی

*  هزاران چشم (کیانوش عیاری ۱۳۸۲)

*  آینه عشق (محمدتقی رنجبر ۱۳۸۲، بهترین بازیگر خانواده)

 *  بادهای موسمی (هادی نامور ۱۳۸۳، بهترین بازیگر جشنواره استانی)

* دردسرهای طلایی (شاپور قریب، ۱۳۸۱)

*  شن‌های کف رودخانه (یوسف سیدمهدوی، ۱۳۷۶)

*  روزهای زندگی (سیروس مقدم، ۱۳۷۷)

*   زیر آسمان شهر (مهران غفوریان، ۱۳۸۰)

 

ژیلا صادقی

 

فیلم های ژیلا صادقی

*  خیلی دور خیلی نزدیک )سید رضا میر کریمی 1383)

* بی همتا ( جهانگیر جهانگیری 1380)

* به خاطر سوگند( سیدرحیم حسینی 1384 )

* آتش بس در بیمارستان (اصغر نصیری 1388)

* من سالوادور نیستم (منوچهر هادی  1394)   

 

ژیلا صادقی

 

نحوی آشنایی

محسن رجبی همسایه ژیلا صادقی در منطقه لواسان بودند ارتباط آنها در حد سلام و علیک بود و بعد از 7 سال پیشنهاد ازدواج از طرف آقا بهشون شد و در 18 فروردین 94 رسما به خواستگاریشون رفتند و پس از یکسال در 18 فروردین 95 مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کرد.

 

ژیلا صادقی

 

پیشه همسر ژیلا صادقی

محسن رجبی همسر ژیلا صادقی کارمند ساده ای بوده است که هم اکنون رستورانی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ