ترور | حوادث ترور | گزارش ترور

گزارش کامل از یک ترور تاریخی در خیابان/دست‌نوشته پیدا شده از روز ترور + عکس

کدخبر : 34941

ترور کردن یکی از موارد ضجه آور آدم کشی است. ترور معمولاً با یک هدف آغاز می شود. در این نوشته سند گزارش یک ترور قدیمی را می خوانید.

ترور کردن یکی از موارد ضجه آور آدم کشی است. معمولاً پشت هر تروری یک هدف خوابیده است. ترور کردن مخصوص افراد سرشناس است و قصد و نیتی در آن است. در این نوشته سند گزارش یک ترور قدیمی را می خوانید.

شخص مجروح که غیر بومی است، تظلم به نزد« حاج میرزا مهدی مجتهد زنجانی »آورده است.

خدمت حضرت مستطاب ملاذالاسلام وحجه الاسلام و المحققین« آقای حاجی میرزامهدی آقا » مجتهد دامت برکاته.

البته این اتفاقی که در یوم چهارم شهر ربیع الاول ۱۳۳۵قریب به غروب در معبرعام در کوچه جنب عمارت حکومت برای این بنده اتفاق افتاده وغفلتاً این بنده را تیرباران کرده اند و دو گلوله یکی در دست چپ و استخوان اسفل را سوراخ کرده و دیگری به پای راست، فخذ(ران) را از دو نقطه خورد و درهم شکسته است. به سمع مبارک رسیده است.

درحالتی که گلوله را در موقع عمل آقایان دکترها خارج نموده اند و مرتکبین که به فاصله پنج قدم بودند، تمیز داده و شناخته ام، چون در شهر زنجان دادرسی نیست و حکم کننده ایی ملاحظه نمی شود، این است که به مقام تظلم ودادخواهی برنیامده و منتظر انتقام منتقِم حقیقی هستم. چنانچه (در)صورت ظاهر این بنده را زده اند، ولی(باطناً)چندین نفوس از بندگان خدا را از صغیر و کبیر، قطع نان نموده اند.

یقین است که خداوند تبارک و تعالی مکافات(مرا)خواهدکشید. در این صورت اعداء را به مقامی تظلم نکرده و به عرض این سوال، خاطر مبارک را تصدیع می دهد:

آنچه را که در این مورد به عرض رسیده وعلم، حاصل فرموده، مرقوم و(به مهرخود)مزین فرمایند و عرض دیگرآن که در این مدت هفت سال که این بنده در این شهراقامت داشته(آیا)تاکنون خدای نخواسته اعمالی که مخالف با شرع مقدس حضرت خاتم الانبیاء علیه الصلوات والسلام باشد، از این بنده ملاحظه فرموده اند یاخیر؟ در این خصوص مستدعی چنانم آنچه را که به حضرت آقا روحی فداه معلوم شده، در فوق عریضه به خط … و خاتم شریف مرقوم و مزیّن فرمایند که عندالحاجت صحت مطلب باشد.

ترور

منبع : هستان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ