فروش فوق العاده خودرو | فروش ویژه خودرو | فروش خودرو اقساطی

فروش فوق العاده خودرو با این شرایط

کدخبر : 34671

بهمن موتور سه محصول خود را در طرح ویژه اسقاط خودروهای فرسوده عرضه می کند. بر اساس اطلاعیه ای که این خودروساز منتشر کرده است قرار است سه خودروی دیگنیتی، فدلیتی و وانت کارا در دسترس دارندگان خودروهای فرسوده قرار گیرد.

به گزارش رصدورزشی :‌ طرح فروش از امروز شنبه ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و متقاضیان تا روز دوشنبه مورخ 12 دی ماه 1401 می‌توانند برای ثبت نام در این طرح فروش فوری اقدام کنند.

آن طور که در اطلاعیه بهمن موتوری ها آمده است قرار است فیدلیتی پرایم تیپ 1 (5 نفره)، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ 4 عرضه شود. فیدلیتی پرایم با رنگ های سفید و مشکی با تریم مشکی، دیگنیتی پرستیژ نیز با رنگهای سفید و مشکی و با تریم های مشکی و قرمز در تیررس متقاضیان قرار دارد. این خودروساز خصوصی برای تنوع بخشی به طرح فروش فوری خود یک محصول تجاری سبک را نیز در نظر گرفته است. وانت کارا دو کابین تیپ 4 با رنگ سفید در لیست بهمن موتور قرار دارد.

زمان تحویل خودروها 30 روزکاری عنوان شده است. البته پیش از آن متقاضیان علاوه بر تکمیل مراحل اسقاط خودروهای در اختیار خود باید وجه اعلام شده از سوی بهمن موتور را به عنوان قیمت نهایی خودروی در خواستی پرداخت کنند و در نهایت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

این طرح فروش بهمن موتور بعد از آن در دستورکار قرار گرفت که وزارت صمت اعلام کرد شرکت های خودروساز باید منتاظر با عرضه محصولات خود در بورس کالا طرح های فروشی را نیز برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و همچنین دارندگان خودروهای فرسوده در راستای برنامه دولت برای اسقاط خودروهای فرسوده اجرایی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ