سریال پایتخت | ازدواج سریال پایتخت | خواستگاری بازیگر سریال پایتخت از آزیتا حاجیان

خواستگاری بازیگر معروف سریال پایتخت از آزیتا حاجیان | غیرتی شدن خانم بازیگر بعد از درخواست ارسطوی سریال پایتخت

کدخبر : 34664

ماجرای خواستگاری احمد مهران فر از آزیتا حاجیان در این سریال غوغا کرد .

آزیتا حاجیان بازیگر باتجربه و همسر سابق محمدرضا شریفی نیا می باشد . آزیتا حاجیان در سریال ها و فیلم های مختلف ایفای نقش کرده است آزیتا حاجیان در سریال سال های دور از خانه با احمد مهران فر بازیگر معروف سریال پایتخت همبازی بود این سریال به کارگردان مجید صالحی در شبکه نمایش خانگی پخش شد سکانسی از این سریال با بازی آزیتا حاجیان و ارسطوی سریال پایتخت در اینستاگرام وایرال شد . ارسطوی سریال پایتخت در سریال های مختلف حضور داشته است و اکثرا نقش های کمدی بازی کرده است در ادامه دیالوگ های با لهجه بازیگر سریال پایتخت را در مقابل آزیتا حاجیان می بینید . 

ببینید | آواز خوانی الهام چرخنده در شب یلدا | طلاق الهام چرخنده از همسر دومش غوغا کرد

آزیتا حاجیان اولین بار در سال 1358 وقتی 22 سال بود با محمدرضا شریفی نیا 24 ساله ازدواج کرد که ثمره آن دو دختر بنام مهراوه متولد 1360 و ملیکا 1365 است خانم حاجیان و آقای شریفی نیا بعد از سی سال زندگی مشترک در نهایت سال 1388 در سکوت خبری از هم جدا شدند و زندگی متفاوتی در پیش گرفتند ملیکا شریفی نیا دختر کوچک این زوج بعدا در یک گفتگو عنوان کرد که پدر و مادرم از هم جدا شدند تا رفیق باقی بمانند آزیتا حاجیان سال 1389 یکسال بعد از طلاق خود در 53 سالگی با آقای محمد کریمی هراتی (طراح صحنه تئاتر) که همکلاسی قدیمی او در دانشگاه بود ازدواج کرد . آزیتا حاجیان در سریال کیمیا با دختر بزرگش مهراوه شریفی نیا همبازی بود او با ملیکا شریفی نیا نیز در سریال نجلا سابقه بازی دارد . آزیتا حاجیان در سریال های مناسبتی زیادی نیز حضور داشته است از جمله این سریال ها می توان به سریال تاثریا ساخته سیروس مقدم اشاره کرد . 

شایعاتی در مورد ازدواج مجدد آزیتا حاجیان در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف پخش شده بود که این شایعات واقعیت نداشته است و این بازیگر ازدواج مجددی نکرده است . حاجیان در سریال های امام علی ُ سال های دور از خانه کیمیا نجلا و .... ایفای نقش کرده است . 

آزیتا حاجیان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ