علی دایی | ازدواج علی دایی | همسر علی دایی

همسر جنجالی علی دایی کیست ؟ | اختلاف سنی همسر علی دایی با خودش

کدخبر : 34559

ماجرای مونا فرخ آذری همسر علی دایی در اینستاگرام مثل بمب صدا کرد .

مونا فرخ آذری همسر علی دایی می باشد . مونا فرخ آذری همسر علی دایی است که در حوزه جواهرات نیز فعالیت دارد . در ادامه چکیده ای از بیوگرافی مونا فرخ آذری را می خوانید .

مونا فرخ آذری همانند علی دایی اهل اردبیل است و سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده است. مونا فرخ آذری کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است و چند سال پیش جواهر فروشی به نام «گالری نور» را افتتاح کرد.

  ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه‌ای در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت:همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می‌باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می‌باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می‌باشد، او هشت سال از من کوچک‌تر است.

علی دایی در گفتگو با عادل فردوسی پور درباره مسائل مختلف زندگی شخصی و فوتبالی خود و ارتباط با همسرش گفت: همسرم در زندگی مشاوره‌های خوبی داده و همیشه کنارم بود و این برایم خیلی مهم است. اکثر کارهایم با مشورت او انجام می‌شود و بعد از ازدواج جایگاه اجتماعی ام خیلی بهتر شده است.

مونا فرخ آذری

من در زندگی ام فقط یک بار ازدواج کردم و این مسئله که دو بار ازدواج کردم به هیچ عنوان درست نیست. ما سال ۸۳ ازدواج کردیم و دو دختر دارم؛ این دو تا دختر همه چیز من هستند. دختر بزرگم دنیز ۱۶ ساله است و در انگلیس درس می‌خواند. نورا هم ۱۱ سال دارد و کنار من است.

همسر علی دایی وقتی با دخترش سوار بر هواپیما به سمت دوبی پرواز کرده بود بخاطر ممنوع الخروجی از نیمه راه بازگردانده شد و هواپیما با فرود در جزیره کیش مونا فرخ آذری و دخترش را پیاده کرد.گفته شده علت ممنوع الخروجی این زن حمایت از اعتصابات بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    تمام بیوگرافی فرخ خانم روکه گفتین 90 درصدش دروغ بود........زشته دروغگودشمن خداست.....

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ