سیو مهم سیدحسین برابر مهاجمی از لیگ جزیره + عکس

کدخبر : 32163

سیدحسین حسینی در همان دقایق ابتدایی، توانست با یک سیو مهم دروازه ایران را نجات دهد.

به گزارش رصد ورزشی: در شرایطی که تیم ملی کاملا سوار بر بازی بود و حملات گسترده ای را از چپ و راست به روی دروازه ولز خلق کرده بود، شاگردان راب پیج در نخستین موقعیتی که به روی دروازه ایران خلق کردند، خطرناک ظاهر شدند.

کانر رابرتز که از سمت راست ولز به حرکت درآمده بود، با نگاهی به درون محوطه جریمه، ضربه اش را ارسال کرد تا کیفر مور، بازیکن تیم بورنموث انگلیس که در لیگ جزیره بازی می کند، در شرایط ایده آلی قرار بگیرد.

مور که در بازی با آمریکا نیمکت نشین بود و برابر ایران از ابتدا به میدان رفته بود، برای تأثیرگذاری روی این توپ، خودش را پرتاب کرد و توانست با پای راست دروازه ایران را تهدید کند.

با وجود اینکه ضربه مور در نزدیک ترین فاصله ممکن از دروازه ایران زده شد، اما سیدحسین حسینی که در این بازی نیز در ترکیب اصلی قرار گرفته است، با واکنشی به موقع و دیدنی مانع از باز شدن دروازه ایران شد.

روی این صحنه، تکل مجید حسینی روی پای مهاجم ولز باعث مصدومیت او شد اما ستاره بورنموث پس از دقایقی، توانست به میدان برگردد.

کیفر مور در این فصل چهار گل در لیگ جزیره به ثمر رسانده، برابر سیدحسین ناکام ماند تا کاپیتان استقلال با این سیو به موقع، با روحیه بیشتری در ادامه بازی برابر حملات ولزی ها صف آرایی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ