تبسم هاشمی

درددل تبسم هاشمی از کشته شده ای که عزیز بازیگران بود

کدخبر : 32002

تبسم هاشمی با انتشار این استوری در فضای مجازی غوغا کرد

تبسم هاشمی متولد 23 خرداد 1349 در تهران ، مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مرمت آثار باستانی از دانشگاده میراث فرهنگی ایرانی و سپس لیسانس رشته نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از جهاد دانشگاهی تهران است. علاقه اش به هنر و بازیگری باعث شد در دوره های کامل کلاس بازیگری زیر نظر هما روستا شرکت کند و از این طریق از سال 1373 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد.

تبسم هاشمی

اولین سریال و فیلم

سریال دبیرستان خضراء در سال 74 اولین کار وی در تلویزیون در سن 25 سالگی بود سپس در سال 1374 اولین تجربه بازیگری خود در سینما با فیلم غزال رو نیز تجربه کرد.

وضعیت ازدواج و همسر تبسم هاشمی

از وضعیت ازدواج و همسر تبسم هاشمی اطلاعات دقیقی در دست نیست و احتمال می رود وی مجرد است.

جذابیت تئاتر

تئاتر جذابیت دیگری برای بازیگر دارد و حال و هوای متفاوتی را حس می کنید. هر روز روی صحنه یک زندگی نوین داری ، کار تصویر جذابیت دیگری برای بازیگران دارد.

تبسم هاشمی

کار در شرکت مهندسی

من جدای از بازیگری صبح ها در یک شرکت مهندسی مشاور بعنوان نقشه کش همکاری دارم. رشته تحصیلیم نیز مرمت آثار باستانی است و در ادامه کارگردانی و بازیگری تئاتر خواندم.

با یوگا به آرامش و ثبات می رسم

من علاوه بر بازیگری یوگا هم می کنم.

اصولا در زندگی تایم کمی برای استراحت دارم و با یوگا به آرامش و ثبات می رسم ، یوگا به من کمک می کند که خشمم را سرکوب کنم و با حوصله و دقت کارهایم را انجام بدهم و یا با آدم ها چگونه برخورد داشته باشم علاوه بر این یوگا تمرکز را تقویت می کند و باعث می شود شما روی نفستان مسلط بشوید.

تبسم هاشمی

راز سلامتی

آدمی هستم که کمتر بیمار می شوم مهم ترین عاملش همین یوگا است.

البته مواقعی هم پیش آمده که درگیر چند پروژه بازیگری بوده ام و بدنم خسته شده و این خستگی بدنم را ضعیف و منجر به سرماخوردگی ام شده است. در این مورد سریع و در شروع بیماری به دکتر مراجعه می کنم.

مطالعه

در گذشته بیشتر زمان مطالعه داشت. کتاب روانشناسی ، سینما و تئاتر می خوانم.

تبسم هاشمی

افتخارات

تبسم هاشمی تا بحال موفق به دریافت جایزه بازیگری سوم (بخش تئاتر خیابانی) در دهمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس در سال 1382 و جایزه بازیگری دوم در جشنواره بانو (تئاتر بانوان) در سال 1388 شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ