بازیگران زن | بازیگران زن ایرانی | بازیگران زن با دامن

بازیگرانی که در ملاء عام دامن به تن کرده اند! + عکس

کدخبر : 31978

پوشش دامن برای زنان یکی از قدیمی ترین، کلاسیک‌ترین و البته دوست داشتنی‌ترین پوشش هاست.

پوشش دامن برای زنان یکی از قدیمی ترین، کلاسیک‌ترین و البته دوست داشتنی‌ترین پوشش هاست. بازیگران زن ایرانی هم در این سال ها نشان داده اند، با این پوشش می توانند حسابی جلب توجه کنند، خصوصا در جشنواره ها و مراسم خارج از کشور که آزادی پوشش وجود دارد. در ادامه به چند بازیگری که در استایل شان، دامن را جا داده اند، نگاهی انداخته ایم.

لیلایِ دامن کشان در جشنواره های خارجی

لیلا حاتمی که به عنوان بازیگر؛ مهمان، داور به جشنواره های زیادی در خارج از ایران دعوت می شود، دامن های زیادی را در این سال ها در استایل خود داشته است.

بازیگران زن

او که خلاقیت زیادی در لباس پوشیدن در این سال ها نشان داده؛ حتی به قیمت اینکه مورد پسند خیلی ها نباشد؛ به دلیل قد بلندی که دارد؛ دامن های کلوش و ماکسی زیادی را امتحان کرده است.

بازیگران زن

البته که انتخاب اول او همیشه

پیراهن های درخشان بوده است اما همین طور که می بینید؛ لیلای سینمای ایران با کمک استایلیست هایی که دارد، می تواند یک دامن بسیار کلاسیک نوک مدادی را در یک استایل منوکروم با کتی طوسی؛ بلند ست کند و با اینکه همان سبک مینیمالیستی اش را دارد اما به اندازه کافی درخشنده و جذاب باشد.

بازیگران زن

دامنِ عروس سینمای ایران

نیکی کریمی که دهه شصتی ها او را با بازی در فیلم عروس به یاد می آورند اما جدیدتر ها او را در نقش خانم کارگردان میانسالی می شناسند که بیشتر از همه لباس های رسمی و زنانه می پوشید.

بازیگران زن

نیکی کریمی هم بارها در جشنواره های خارجی با کت و دامن، روی فرش قرمز رفته است. دامن بلند و آهار دار رنگی و حتی دامن بسیار کوتاه مشکی.

بازیگران زن

یکی از ترفندهای پوشیدن کت و دامن و یا بلوز دامن اگر باهمدیگر ست نباشند و یا نخواهیم یکدستی رنگ را رعایت کنیم؛ این است که یا پوشش بالاتنه با طرح های زیاد و شلوغ داشته باشیم و یا دامن مان را این طور انتخاب کنیم.

بازیگران زن

پوشیدن بلوز / کت و دامنی که هر دو طرح دارند، خصوصا طرح های بزرگ و شلوغ ما را درشت اندام تر نشان می دهند.

بازیگران زن

دامن های طرح دار و رنگی و کوتاه و همچنین پفی هم می توانند قد را از آنچه هست کوتاه تر نشان دهند، انقاقی که برای ساره بهرامی هم حتی افتاده است.

بهرام و تیپ های شاد و متفاوت

بازیگران زن

پانته آ بهرام، بازیگری نیست که استایل های مورد توجهی در این سال ها از خودش به نمایش گذاشته باشد، او که در دنیای بازیگری یکی از موفق ترین هاست، روی فرش قرمز ها یکی از بازیگران خانمی است که استایل شخصی خودش را دارد.

پانته آ هم با دامن طرح هندی و شلوغ خود اما همان ترفند نیمه ای خلوت و نیمه ای پر نقش را رعایت کرده است. او شاید اگر از کیف شانه ای با بند بلند که البته با یکی از رنگ های دامنش هماهنگی دارد؛ صرفنظر می کرد و کیف مشکی کوچک و بدون بندی را انتخاب می کرد، حالا می شد درباره استایلش کمی بیشتر حرف زد.

بازیگران زن

سحردولتشاهی؛ اسپورت پوشی با طعم کلاسیک

بازیگران زن

سحر دولتشاهی یکی از بازیگرانی است که بیشتر ترجیح داده تیپ های اسپرت بزند تا رسمی. او خودش را در دایره محدودی از مدل و رنگ قرار نداده اما همین پس زمینه ذهنی به او یک استایل ثابت بخشیده است.

سحر در یکی از مراسم اکران فیلم دامن زرد درخشانی را با کت لی و بلوزی سفید پوشید که خیلی ها او را با لباس بلیک لایولی مقایسه کردند و گفتند سحر از او الگو برداشته است؛ در حالیکه بلیک یک پیراهن زرد و روی آن یک کت لی پوشیده بود.

بازیگران زن

او در جشنواره فیلم و زمانی هم که جایزه گرفت یک دامن کوتاه و راسته به رنگ سرمه ای با کت و جلیقه ای قرمز رنگ پوشید.

شبنم مقدمی؛ همیشه سنگین و نه همیشه رنگین

بازیگران زن

شبنم مقدمی بازیگری که بیشتر وقت ها لباس های رسمی می پوشد و کمتر با لباس اسپرت دیده شده؛ از راسته دامن پوشان و درست تر بگوییم کت و دامن پوشان است.

او که در اکثر مواقع رنگ مشکی را برای استایل خودش ترجیح می دهد؛ با پوشیدن دامن به این سادگی؛ ظرافتی زنانه می بخشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ