تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

تعطیلی مدارس برای آنفلوآنزا؟! | مدارس برای آنفولانزا تعطیل می شوند؟

کدخبر : 31952

اگر حضور دانش آموزان در مدارس برای سلامت آنها خطر داشته باشد، از طریق استانداری به ما ابلاغ می‌کنند و ما نیز تابع قانون خواهیم بود.

تعطیلی در هفته اول مهر یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. احتمال تعطیلی مدارس می رود و در این رابطه اطلاعیه ای مطرح نشده است. اگر حضور دانش آموزان در مدارس برای سلامت آنها خطر داشته باشد، از طریق استانداری به ما ابلاغ می‌کنند و ما نیز تابع قانون خواهیم بود.

علی حجرگشت، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، امروز در کرج، در خصوص تعطیلی مدارس به واسطه شیوع آنفولانزا، گفت: ما به عنوان آموزش و پرورش مخالف هر نوع تعطیلی در مدارس هستیم اما سلامت دانش آموزان بسیار مهم و تشخیص این حوزه با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان است.

حجرگشت بیان کرد: هرگاه وزارت بهداشت و علوم پزشکی بررسی و تشخیص دهند که ممکن حضور دانش آموزان در مدارس برای سلامت آنها خطر داشته باشد، از طریق استانداری به ما ابلاغ می‌کنند و ما نیز تابع قانون خواهیم بود.

وی یادآور شد: اگر مدارس ما به هر دلیلی با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت تعطیل شود، آموزش تعطیل نخواهد شد ما زیر ساخت‌های مناسب برای آموزش غیر حضوری داریم،  در صورت تعطیلی آموزش از طریق غیرحضوری انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ