مرد بی غیرت | اخبار حوادث | تجاوز | اخبار روز

بی غیرت ترین مرد ایرانی را بشناسید | فرستادن همسر به خلوت سیاه!

کدخبر : 31851

پزشک جراحی با حضور در اداره پلیس، از مردی به اتهام اخاذی 300 میلیون تومانی شکایت کرد.

پزشک جراحی با حضور در اداره پلیس،  از مردی به اتهام اخاذی 300 میلیون تومانی شکایت کرد. شاکی به پلیس گفت: از دو سال پیش زنی برای درمان مرتب به مطبم می آمد. این زن هر بار از مشکلات زندگی اش می گفت و مدعی بود شوهرش فوت شده و برای تامین هزینه زندگی خود و فرزندانش با مشکل روبه روست. من هم هر وقت این زن به مطبم می آمد، پولی برای کمک به او می پرداختم.

به وی علاقه مند شده و مدتی او را به عقد موقت خودم درآوردم. وقتی همسرم متوجه ازدواج مجدد من شد، مجبور به ترک همسر موقتم شدم.

وی افزود: بعد از جدایی هم او هر از گاهی تماس می گرفت و درخواست کمک می کرد که پولی به حسابش واریز می کردم. بعد از مدتی مردی با من تماس گرفت و خودش را شوهر این زن معرفی کرد. او مدعی شد، از رابطه من و همسرش فیلم و عکس تهیه کرده و اگر به خواسته هایش عمل نکنم، فیلم و عکس ها را در تلگرام منتشر و سی دی آن را برای همسرم ارسال می کند.

مرد پزشک تصریح کرد: اوایل به این تهدیدها توجهی نکردم، اما زمانی که بخشی از فیلم ها و تعدادی از عکس ها را برایم فرستاد، شوکه شدم. با تلفن آن زن تماس گرفتم، اما پاسخگو نبود. خانه اش را هم عوض کرده بود و کسی از او خبری نداشت. از ترس منتشر شدن فیلم و عکس های خصوصی، چند بار به حساب این مرد پول واریزکردم تا این که 300 میلیون تومان دیگر پول خواست و چند روزی هم برای تهیه این پول فرصت داد. اما من قادر به تهیه این مبلغ نبودم. از زن شیاد و شوهرش که با همدستی یکدیگر از من کلاهبرداری کرده اند و قصد اخاذی 300 میلیونی دارند، شکایت دارم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری زوج اخاذ آغاز شد تا این که روز های پایانی هفته گذشته ماموران پلیس فتا موفق به شناسایی مخفیگاه زوج اخاذ شدند و هردو را دستگیر کردند.

ماموران در بازرسی از خانه آنها و بازبینی گوشی های تلفن همراه این زوج اخاذ، علاوه بر فیلم و عکس های تهیه شده از مرد پزشک، فیلم و عکس های افراد دیگری که به نظر می رسید این زوج به کلاهبرداری و اخاذی از آنها دست زده بودند نیز کشف کردند.

متهمان برای ادامه تحقیقات به پلیس فتا منتقل و بازجویی شدند تا این که دو روز پیش این زوج سکوت خود را شکستند و به کلاهبرداری و اخاذی از شاکی پرونده و افراد دیگری اعتراف کردند.

متهم زن به پلیس گفت: من و شوهرم نقشه کشیدیم افراد پولدار و کسانی که موقعیت اجتماعی بالایی داشتند، شناسایی و با ترفندهای خاص آنها را به دام بیندازیم. من مدتی صیغه شان می شدم و به عناوین مختلف از آنها پول می گرفتم. در جریان رفت و آمد آنها به خانه مان نیز همسرم مخفیانه فیلم و عکس تهیه می کرد.

وی اضافه کرد: بعد از جدایی از سوژه ها، شوهرم در تلگرام آنها را تهدید و حتی بخشی از فیلم و عکس های تهیه شده را برایشان ارسال می کرد و با این ترفند و برای منتشر نشدن فیلم و عکس ها، ازآنها اخاذی می کرد. آخرین طعمه مان هم همین پزشک جراح بود که می خواستیم بعد از چند مرحله اخاذی از او برای آخرین بار 300 میلیون تومان پول به دست بیاوریم که ماجرا لو رفت.

در ادامه شوهر متهم نیز به افسر بازجو گفت: بعد از آن که همسرم از آنها کلاهبرداری می کرد، من سراغشان می رفتم و می گفتم شما همسرم را فریب داده و زندگی ام را نابود کرده اید و تهدیدشان می کردم با انتشار فیلم و عکس ها و شکایت از آنها در محاکم قضایی، آبرویشان را می برم که از ترس برملا نشدن ارتباطشان، هر چه پول می خواستم، پرداخت می کردند.

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ