کریستیانو رونالدو | کریستیانو رونالدو و لیونل مسی | تقابل رونالدو و مسی

کریستیانو رونالدو لیونل مسی را تهدید کرد | واکنش رونالدو به عکس خود با مسی

کدخبر : 31843

رونالدو در نشست خبری در رابطه با کیش و مات کردن مسی در جام جهانی صحبت کرد.

کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح تاریخ فوتبال دنیا است که برای تیم ملی پرتغال بازی می کند. کریستیانو رونالدو بازی حرفه ای و شهرت خود را از لیگ انگلیس و تیم منچستر یونایتد شروع کرد و با پیوستن به رئال مادرید به افسانه فوتبال دنیا تبدیل شد. برند لویی وینتون در شروع رقابت های جام جهانی عکسی از رونالدو و مسی را در حال شظرنج بازی کردن منتشر کر ده است که رونالدو در نشست خبری به این عکس واکنش نشان داده است.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در نشست خبری در رابطه با عکس منتشر شده از برند لویی‌ویتون که با مسی در حال شطرنج بازی کردن است، اظهار داشت: کیش و مات کردن مسی؟ ما همیشه در زندگی‌مان سعی داریم کیش و مات کنیم. کیش و مات فقط در بازی شطرنج نیست، می‌تواند در کل زندگی باشد و ما بار ها سعی داریم بر زندگی فائق بیایم و مشکلات را کیش و مات کنیم.

کریستیانو رونالدو

وی ادامه داد: نمی‌دانم منظور تو برای طرح این سوال چه چیزی است، اما می‌خواهم صریح پاسخ دهم. من دوست دارم مثل خودم باشم، کسی که مسی را کیش و مات می‌کند ولی باید ببینیم در این جام چه اتفاقی رخ خواهد داد. خیلی زیبا و جذاب خواهد بود اگر چنین اتفاقی رخ بدهد.

رونالدو بارها از تقابل خود با مسی صحبت کرده و آن را شگفت‌انگیز خوانده است. او در مصاحبه اخیر خود مسی را جادویی دانست و از او تمجید کرد.

منبع : فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ