جام جهانی

چرا اعزام گزارشگر به جام‌ جهانی نشدنی بود؟

کدخبر : 31599

گزارشگران دیدارهای تیم ملی کشورمان در جام جهانی قطر ۲۰۲۲، از داخل کشور این بازی‌ها را گزارش می‌کنند.

جام جهانی قطر بیست و دومین دوره از سری مسابقات جام جهانی می باشد که برای اولین بار در یک کشور عربی در حال برگذاری است. جام جهانی قطر با حضور 32 تیم مطرح دنیا در تاریخ 29 آبان ماه و با بازی تیم های قطر و اکوادور به صورت رسمی آغاز می شود و تیم ملی ایران در اولین بازی خودش در گروه B در تاریخ 30 آبان باید به مصاف تیم قدرتمند انگلستان برود. حواشی زیادی در پی آغاز جام جهانی قطر بود و یکی از آنها که تاریخ این مسابقات را عقب انداخت بیماری همه گیر کرونا بود که در حار حاظر به وضعیت پایداری رسیده است و نگرانی در این مورد نمی باشد.

جام جهانی قطر

چرا اعزام گزارشگر به جام‌ جهانی نشدنی بود؟

در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها از منتفی شدن اعزام گزارشگران بازی‌های تیم ملی ایران به قطر خبر داده‌اند که در ادامه این خبر با ابراز تعجب مسوولان ورزش صداوسیما همراه بوده است؛ آنها می‌گویند از ابتدا خبری رسمی مبنی بر اعزام گزارشگران دیدارهای تیم ملی از سوی تلویزیون اعلام نشده بود که حالا این تصمیم منتفی شود.

از محمدرضا احمدی به عنوان گزارشگر بازی ایران مقابل انگلیس، پیمان یوسفی گزارشگر دیدار تیم ملی کشورمان مقابل ولز و جواد خیابانی برای دیدار مقابل آمریکا در برخی رسانه‌ها نام برده شده است؛ خبری که باز هم به تایید مدیران تلویزیون نرسیده است.

بر این اساس با توجه به اینکه سه گزارشگر نام برده شده، در حال حاضر اجرا و تهیه‌کنندگی ویژه‌برنامه‌های جام جهانی را عهده‌دار هستند، از همان ابتدا هم فرضیه احتمالی اعزام گزارشگرها به جام جهانی دشوار یا حتی نشدنی به نظر می‌رسید.

محمدرضا احمدی که همراه با محمدحسین میثاقی اجرای «جام ۲۰۲۲» را برعهده دارد. جام و جزیره» با اجرای جواد خیابانی از بخش‌های ویژه‌برنامه جام جهانی شبکه ورزش است که در قشم تولید می‌شود. پیمان یوسفی هم تهیه‌کننده «ورزشیا» در شبکه نسیم است. بر این اساس اگر سه فردی که نامشان به عنوان گزارشگران دیدارهای ابتدایی ایران در جام جهانی یاد شده، درست باشد، از همان ابتدا احتمال اعزام به قطر منتفی به نظر می‌رسید.

میثم فضلعلی ـ مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما ـ در گفت‌وگویی با ایسنا در توضیح مطالب بالا، تاکید کرد: تاکنون خبری رسمی مبنی بر اعزام سه گزارشگر به قطر از سوی ما و شبکه اعلام نشده و اساسا در ادوار جام جهانی روالی برای اعزام گزارشگر در هر دوره وجود نداشته است. بنا به دلایلی گاهی اوقات اعزام شدند و بنا به دلایلی هم نشدند.

وی با ابراز تعجب از انتشار اخباری مربوط اعزام گزارشگران به قطر توضیح داد: ما تاکنون خبری اعلام نکردیم که حالا خبر منتفی شدن آن منتشر شود.

با توجه به خرید حق پخش کامل بازی‌های جام جهانی توسط صداوسیمای ایران، این امکان وجود داشت که گزارشگران اعزامی در استادیوم محل برگزاری بازی‌های تیم ملی، دیدارها را گزارش کنند.

دیدار اول تیم ملی در جام جهانی دوشنبه مقابل انگلیس برگزار خواهد شد و محمدرضا احمدی این دیدار را گزارش خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    خلاف واقع گفتن تا کی!؟
    دیگه حناتون رنگشو باخته!

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ