کرمان موتور | کرمان موتور در بورس

عرضه ۳ محصول کرمان موتور امروز در بورس

کدخبر : 31494

شرکت کرمان موتور ۲۸ آبان ماه جاری سه خودروی تولیدی خود را در بورس کالای ایران عرضه می کند.

براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران کرمان موتور هر دستگاه خودرو کی ام اس T8 خود را که 50 دستگاه آن سفید و 50 دستگاه مشکی خواهد بود به قیمت پایه 860 میلیون تومان عرضه خواهد کرد.

قیمت پایه خودرو جک S5 این شرکت نیز 883 میلیون تومان تعیین شده است که 50 دستگاه از آن مشکی و 50 دستگاه سفید است.

کرمان موتور 100 دستگاه جک J4 خود را که 50 دستگاه آن مشکی و مابقی سفید است به قیمت پایه 472 میلیون تومان عرضه خواهد کرد.

در مشخصات عرضه تمامی خودروهای عرضه شده کرمان موتور آمده است: هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود. همچنین مبلغ پیش پرداخت ثبت سفارش خرید 25 درصد قیمت پایه در نظر گرفته شده است.

خریداران جهت تحویل خودرو باید همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله شده در بورس کالا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی کرمان موتور (به آدرس اینجا) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و ضمن انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز کرمان موتور، نسبت به واریز وجه هزینه های ذیل اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، هزینه های جانبی که به خودرو کی ام سی T8 اضافه می شود 12 درصد قیمت معامله شده شامل 9 درصد مالیات و عوارض ارزش افزوده و 3 درصد مالیات و عوارض شماره گذاری که بر اساس قیمت معامله محاسبه و اعلام می شود. همچنین هزینه هایی جمعا به مبلغ 40 میلیون و 265 هزار و 281 ریال شامل هزینه هوشمندسازی، صدور و ارسال کارت مشخصات خودرو به مبلغ یک میلیون و 200 هزار ریال، هزینه پست سند مالکیت به مبلغ 300 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 36 میلیون و 265 هزار و 281 ریال به مبلغ کل افزوده می شود.

علاوه بر این هزینه های جانبی که به خودرو جک S5 اضافه می شود 11 درصد قیمت معامله شده شامل 9 درصد مالیات و عوارض ارزش افزوده و 2 درصد مالیات و عوارض شماره گذاری که بر اساس قیمت معامله محاسبه و اعلام می شود. همچنین هزینه هایی جمعا به مبلغ 41 میلیون و 184 هزار و 27 ریال شامل هزینه هوشمندسازی، صدور و ارسال کارت مشخصات خودرو به مبلغ یک میلیون و 200 هزار ریال، هزینه پست سند مالکیت به مبلغ 300 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 37 میلیون و 184 هزار و 27 ریال به مبلغ کل افزوده می شود.

هزینه های جانبی که به خودرو جک J4 نیز اضافه می شود 9.5 درصد قیمت معامله شده شامل 9 درصد مالیات و عوارض ارزش افزوده و 0.5 درصد مالیات و عوارض شماره گذاری که بر اساس قیمت معامله محاسبه و اعلام می شود. همچنین هزینه هایی جمعا به مبلغ 41 میلیون و 184 هزار و 27 ریال شامل هزینه هوشمندسازی، صدور و ارسال کارت مشخصات خودرو به مبلغ یک میلیون و 200 هزار ریال، هزینه پست سند مالکیت به مبلغ 300 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 37 میلیون و 184 هزار و 27 ریال به مبلغ کل افزوده می شود.

منبع : تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ