رونالدو | حذف رونالدو | رونالدو در یونایتد

علت حذف تصویر رونالدو از دیوار ورزشگاه منچستریونایتد

کدخبر : 31406

انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از پائین‌آوردن دیوارنگاره‌ای از رونالدو از نمای بیرونی ورزشگاه اولدترافورد گمانه زنی‌های زیادی را به وجود آورده است.

چند روز پس از مصاحبه آتشین کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم منچستریونایتد که در آن اتهام «خیانت» را به این باشگاه وارد آورده بود، چهارشنبه شب تصاویری منتشر شد که در آن دیوارنگاره‌ای با تصویر او که در نمای بیرونی ورزشگاه اولدترافورد نقش بسته بود، در حال کنده‌شدن توسط کارگران است.

روزنامه انگلیسی میرر اما نوشته دلیل این امر مصاحبه رونالدو علیه باشگاه، سرمربی و بازیکنان منچستریونایتد نیست بلکه این دیوارنگاره از پیش قرار بود عصر چهارشنبه پائین آورده شود چراکه ورزشگاه خانگی منچستریونایتد روز شنبه میزبان مسابقات فینال جام جهانی راگبی زنان و مردان است.

قرار است در بیرون از ورزشگاه اولدترافورد و به‌جای این دیوارنگاره، تصاویر تبلیغاتی از دیدار تیم ملی راگبی زنان استرالیا و نیوزیلند و همچنین تیم مردان استرالیا و ساموآ قرار داده شود.

با این حال، به نظر می‌رسد ماجرای رونالدو و یونایتد به پایان کار رسیده است. شبکه ESPN روز دوشنبه خبر داده بود تن‌هاگ، سرمربی شیاطین سرخ دیگر مایل به ادامه کار با ستاره پرتغالی نیست و به سران باشگاه گفته نمی‌خواهد اتحاد تیم را قربانی رفتارهای شماره ۷ تیمش کند.


آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ