جام جهانی

نوستالژی جام جهانی/ کی‌روش: این رقص آخرمان بود!

کدخبر : 31404

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل پس از شکست ملی‌پوشان مقابل بوسنی گفت: کاری را که با قلبتان انجام می‌دهید تا آخر به یادتان می‌ماند.

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴، زیر نظر کارلوس کی‌روش پا به رقابت‌ها گذاشت. ملی‌پوشان در مرحله گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی هم‌گروه شدند که ملی‌پوشان در بازی اول مقابل نیجریه، به نتیجه تساوی دست پیدا کردند و مقابل آرژانتین و بوسنی، تن به شکست دادند.

تقابل آخر ایران در جام جهانی برزیل، با شکست همراه شد. ملی‌پوشان در حالی در بازی سوم خود به مصاف بوسنی رفتند که در صورت پیروزی مقابل این تیم می‌توانستند جواز صعود به مرحله بعدی رقابت‌های جام جهانی را کسب کنند اما این بازی در نهایت با شکست ۳ بر یک شاگردان کی‌روش به پایان رسید. پس از شکست ایران مقابل بوسنی در رختکن تیم ملی چند نفر از بازیکنان به شدت ناراحت بودند و گریه می‌کردند که کی‌روش با آنها صحبت کرد و دلداری‌شان داد.

وضعیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران پس از جام جهانی برزیل، در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. کی‌روش که انسجام خوبی در تیم ملی ایجاد کرده بود، در آن زمان نمی‌دانست که با تیم ملی ادامه خواهد داد یا خیر.

او طی مصاحبه‌ای با که خبرنگار ایسنا پس از حذف ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ داشت، درباره اتفاقاتی که بعد از بازی مقابل بوسنی در رختکن شکل گرفت، گفت: اتفاقی که آنجا افتاد راجع‌ به قلب و جان ما بود، وقتی شما کاری را با قلبتان انجام می‌دهید تا آخر به یادتان خواهد ماند.

صحبت‌های کارلوس کی‌روش در حالی مطرح می‌شد که آرین قاسمی (مترجم کی‌روش) هنگام ترجمه پاسخ سرمربی ایران در مورد اتفاقات رخ‌ داده داخل رختکن بغض کرده بود و اشک می‌ریخت.

کی‌روش همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به ایران باز خواهد گشت یا خیر؟ گفت: نمی‌خواهم دوباره وارد این صحبت‌ها شوم. این رقص آخرمان بود.

منبع : ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ