سردار آزمون | خانواده سردار آزمون | همسر سردار آزمون

وقتی سردار آزمون در والیبال زنان تیمداری می‌کند

کدخبر : 31385

نیلوفر حجتی می‌گوید خانواده آزمون برای کمک به پیشرفت والیبال زنان در گلستان حاضر به تیمداری در لیگ برتر شده‌اند و سردار آزمون هم از راه دور این تیم را مدیریت می‌کند.

سردار آزمون بازیکن مطرح فوتبال ایران و تیم ملی کشورمان است که در لیگ آلمان و تیم بایرن لورکوزن بازی می کند. سردار آزمون در تاریخ 11 دی 1373 در شهر گنبد کاووس متولد شده است. سردار آزمون به تازگی خبر ازدواجش را رسانه ای کرده است و قصد دارد بعد از جام جهانی مراسم عروسی خودش را بگیرد.

 

پنج هفته از لیگ برتر والیبال زنان برگزار شده است و تیم سریک گنبد با پنج برد و 14 امتیاز صدرنشین مسابقات است. سریک در هفته ششم به مصاف ذوب‌آهن اصفهان که یکی از مدعیان همیشگی والیبال زنان است، می‌رود.

نیلوفر حجتی، سرمربی تیم سریک در گفت‌وگو با ایسنا به کیفیت مسابقات لیگ اشاره و بیان کرد: با اینکه چهار تیم قوی در لیگ داریم، اما سایر تیم‌ها هم سعی کرده‌اند از بازیکنان جوان استفاده کنند. به نظرم این خیلی خوب است که جوانان میدان می‌بینند. بازیکنان تیم ملی نوجوانان هم در تیم‌های پایین جدول پخش شده‌اند و فرصت کسب تجربه دارند.  

او در مورد عملکرد تیم خود بیان کرد: تا الان نتیجه قابل قبولی کسب کرده و با تیم‌های مدعی همچون سایپا و پیکان بازی انجام داده‌ایم که هر دو تیم مهره‌های تیم ملی دارند. سایپا بازیکنان تیم ملی و دو لژیونر دارد اما هفته گذشته این تیم را به خوبی آنالیز کردیم، با برنامه وارد شدیم و نتیجه قابل قبولی گرفتیم.

حجتی در مورد دیدار این تیم با ذوب‌آهن در هفته ششم مسابقات بیان کرد: ذوب‌آهن یکی از رقبای ما در لیگ است که بازیکنان ملی را جمع کرده و لژیونر دارند. تیم بزرگ، ‌ریشه‌دار و منسجمی است. برای این بازی هم برنامه داریم و خود را برای یک مسابقه سخت آماده کرده‌ایم.

او با بیان اینکه هدف تیم سریک قهرمانی در لیگ برتر زنان است، ادامه داد: با اینکه در ابتدای راه هستیم، سعی کردیم بازیکنان جوانی را جذب کنیم و ترکیبی با بازیکنان باتجربه داشته باشیم تا موفق شویم.   

سرمربی تیم سریک با بیان اینکه اسپانسر تیم ما خانواده آزمون هستند، تصریح کرد: بیشتر کارهای تیم را مدیرعامل باشگاه آقای خلیل آزمون (پدر سردار آزمون) و طاهر آزمون انجام می‌دهند. آقای سردار هم از راه دور کنترل و مدیریت می‌کند و کارها را پیش می‌بریم.

او در مورد تیم‌داری این خانواده در لیگ برتر والیبال زنان گفت: خانواده آزمون یک برند هستند و نیاز به تبلیغ ندارند. تمام هدف‌شان این بود که بستری برای زنان والیبالیست و پیشرفت دختران استان گلستان را فراهم کنند، چون نه تبلیغی از این راه انجام می‌دهند و نه درآمدی کسب می‌کنند. از این خانواده برای حمایت‌ها و امکاناتی که برای ما در نظر گرفته‌اند، تشکر می‌کنم. امیدوارم در پایان نتیجه‌ای قابل قبول بگیریم و موفق باشیم.

منبع : ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ