فوتبال

خیانت یک فوتبالیست صدای سرمربی هم درآورد

کدخبر : 30664

جالوروسی در این بازی با یک گل پیش بود اما در دقیقه ۸۵ گل تساوی را دریافت کرد و همین باعث خشم آقای خاص در نشست خبری بعد از بازی شد.

سرمربی پرتغالی رم بعد از تساوی برابر ساسولو یکی از شاگردانش را به خیانت متهم کرد و از او خواسته که تیم بعدی خود را انتخاب کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، رم در هفته چهاردهم رقابت‌های سری A یک تساوی ناامید کننده را به دست آورد.

جالوروسی در این بازی با یک گل پیش بود اما در دقیقه ۸۵ گل تساوی را دریافت کرد و همین باعث خشم آقای خاص در نشست خبری بعد از بازی شد.

مورینیو که به شدت از تساوی تیمش در این بازی ناراحت و خشمگین بود، یکی از شاگردانش را به خیانت و کم کاری به تیم متهم کرد. او گفت: یک بازیکن امشب به تیم خیانت کرد. من بعد از بازی به او گفتم که به دنبال تیم جدیدی برای خود باشد. او جایی در رم ندارد.

مورینیو درباره این بازیکنی صحبتی به میان نیاورد اما به نظر می‌رسد که منظور او ریک کارسدورپ مدفع هلندی تیم است که در صحنه گل ساسولو اصلا تمرکز خوبی نداشت.

رم با این تساوی ۲۶ امتیازی شد تا در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گیرد و اختلافش با تیم صدرنشین به ۱۲ امتیاز افزایش پیدا کند. ناپولی با ۳۸ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم‌های میلان با ۳۰ و لاتزیو با ۲۷ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. اینتر هم با ۲۷ امتیاز چهارم است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ