جام جهانی قطر | جام جهانی قطر 2022 | جام جهانی قطر و جناب خان

جام جهانی قطر میزبان جناب خان خواهد بود؟

کدخبر : 30375

تهیه‌کننده ویژه‌برنامه فوتبالی شبکه نسیم در ایام جام‌جهانی قطر، خبر داد تولید این برنامه که قرار بود با محوریت جناب خان ساخته شود، به سرانجام نرسید.

جام جهانی قطر در بیست و دومین دوره خودش در حالی بزگذار می شود که این نخستین بار است که یک کشور عربی میزبان جام جهانی است. جام جهانی قطر با حضور 32 تیم مطرح دنیا در حال برگذاری می باشد و این دویمن بار است که تیم ملی ایران به صورت پیاپی به این ترنومنت بزگ راه پیدا می کند. جام جهانی قطر در تاریخ 29 آبان ماه به صورت رسمی بعد از بازی قطر و اکوادور آغاز می شود.

جام جهانی قطر

فرید نیکجو تهیه‌کننده ویژه‌برنامه‌ای که قرار بود با حضور شخصیت «جناب خان» برای پخش در ایام جام جهانی قطر روی آنتن برود به خبرنگار مهر بیان کرد: ما به لحاظ زمان‌بندی دچار مشکل شدیم و ساخت این برنامه عملاً منتفی است.

وی ادامه داد: برای این ویژه‌برنامه که قرار بود در شبکه نسیم به تولید برسد آیتم‌هایی طراحی شد و بخشی از این آیتم‌ها باید در قطر با حضور عروسک جناب خان تصویربرداری می‌شد اما زمان بندی برنامه به لحاظ موضوعات و آیتم‌سازی دچار مشکل شد.

نیکجو درباره این ویژه برنامه عنوان کرد: طرحی داشتیم که فضای فوتبالی داشت و جناب خان هم قرار بود آیتم‌هایی در این برنامه داشته باشد که متأسفانه به سرانجام نرسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ