سریال پایتخت | فصل هفتم سریال پایتخت | زمان پخش سریال پایتخت

ساخت فصل هفتم سریال پایتخت به اتمام رسید | زمان دقیق پخش سریال پایتخت مشخص شد

کدخبر : 27237

به تازگی شایعاتی مبنی بر ساخت و زمان پخش سریال پایتخت در فصل هفتم در فضای مجازی منتشر شده است که با هم به آن می پردازیم

سریال پایتخت یکی از مطرح ترین سریال های ساخته شده در صدا و سیمای کشورمان است که در 6 فصل و در شبکه سه سیما پخش شده است. سریال پایتخت در پی انتشار خود با حواشی زیادی روبرو شد. به تازگی شایعاتی مبنی بر ساخت فصل 7 سریال پایتخت در فضای مجازی منتشر شده است. 

سریال پایتخت

ساخت فصل هفتم سریال پایتخت

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از سریال های دنباله دار و پرمخاطب تلویزیون است که تابحال شش فصل از آن ساخته شده است.

فصل ششم این سریال در نوروز سال 99 پخش شد و پایان این سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند و خبرهایی از ساخت ادامه آن به گوش میرسید که به سرانجام نرسید و حالا خبرهایی از آغاز پیش تولید فصل هفتم این سریال منتشر شده است.

سریال پایتخت

آغاز پیش تولید فصل هفتم سریال پایتخت؟!

خبرهای متعددی از آغاز پیش تولید فصل هفتم سریال پایتخت به گوش میرسد که حکایت از توافق بین مدیران سیما با عوامل سریال پایتخت دارد.

اگرچه این خبر هنوز به رسمی اعلام نشده است اما زمزمه هایی از ساخت فصل هفتم، دل بسیاری از هواداران این سریال را گرم و امیدوار کرده است و منتظر تایید این خبر و پخش فصل هفتم این سریال در ایام نوروز 1400 هستند که باید منتظر ماند و دید آیا فصل جدید سریال پایتخت به نوروز 1400 خواهد رسید یا خیر.

سریال پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

فصل ششم سریال پایتخت برخلاف فصل های گذشته با انتقادهای زیادی مواجه شد و شیوع ویروس کرونا باعث ناتمام ماندن این سریال شد که سیروس مقدم قول ساخت ادامه این فصل از سریال بعد از شکست کرونا را داد که میسر نشد.

اولین فصل سریال پایتخت در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و نوروز 99 ششمین فصل این سریال پخش شد.

سریال پایتخت روایتگر قصه هایی متفاوت از یک خانواده مازندرانی است که در هر فصل با اتفاقات جدیدی مواجه میشوند و یکی از رموز موفقیت این سریال در فصل های مختلف پرداختن به داستان هایی متفاوت است.

بازیگران ثابتی در فصل های مختلف سریال پایتخت مقابل دوربین رفته اند که از جمله آنها میتوان به محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی،سلمان خطی و... اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه