آرمین زارعی | آرمین تو ای اف ام | مجوز آرمین تو ای اف ام

خواننده مشهور رپ مجوز گرفت | خبر شوکه کننده برای موسیقی ایران

کدخبر : 27215

ز پایان ممنوع‌الکاری خواننده معروف رپ در ایران خبر داده است.

آرمین تو ای اف ام یا بهتر است بگوییم آرمین زارعی خواننده مطرح ایرانی که مدت زیادی به موزیک زیر زمینی مشغول بود و حتی مدتی از کشورش خارج شده بود. آرمین تو ای اف ام متولد 5 اردیبهشت 1365 در تهران است. آرمین تو ای اف ام تا سال 88 فعالیت خود را بصورت زیرزمینی ادامه می داد تا اینکه بعد از اتفاقات سیاسی تصمیم گرفت فعالیت اش را کم کند تا مبادا دستگیر نشود اما با صحبت های امیر تتلو دوباره به عرصه بازگشت و با شرکت موسیقی آن ور آبی وارد همکاری شد و آهنگ هایش را با لوگوی آنها منتشر کرد.

آرمین تو ای اف ام

سامانه بلیت فروشی... اعلام کرده است به زودی آرمین زارعی که به آرمین ۲afm معروف است، برای برگزاری اولین کنسرت رسمی خود در ایران آماده می‌شود.

این خواننده پاپ که مدتی به دنبال دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است، به نظر می‌رسد حال با دریافت مجوز درصدد برگزاری کنسرت خود است.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تاریخ برگزاری و همچنین مکان کنسرت اعلام نشده است.

آرمین تو ای اف ام

چکیده ای از بیوگرافی آرمین 2afm : 

نام اصلی: آرمین زارعی

نام مستعار: آرمین ۲ای‌اف‌ام

تولد : ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ تهران

ملیت : ایرانی

سبک‌(ها) : پاپ، رپ

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۶ تاکنون

آرمین تو ای اف ام

بیوگرافی آرمین 2afm :

آرمین زارعی با نام هنریِ آرمین 2AFM (زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران)، خواننده رپ فارسی و پاپ است. آرمین 2afm دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر میباشد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کرد و حالا بیشتر با نام آرمین ۲afm شناخته می شود. ۲AFM مخفف (آرمین - علی- فرهاد- مهراد) نام خود او و سه نفر دیگر از دوستان همکارش در عرصه موسیقی است.

آرمین 2afm خوانندگی را از دوران دبیرستان با 4 نفر از دوستانش بصورت خانگی شروع کرد. بعد از آن دوران تصمیم می گیرند در یک استودیو فعالیت خود را ادامه دهد، آشنایی اش با رضایا و پیشنهاد او برای خواندن روی آهنگ نارگل باعث شهرتش شد.

تا سال 88 فعالیت خود را بصورت زیرزمینی ادامه می داد تا اینکه بعد از اتفاقات سیاسی تصمیم گرفت فعالیت اش را کم کند تا مبادا دستگیر نشود اما با صحبت های امیر تتلو دوباره به عرصه بازگشت و با شرکت موسیقی آن ور آبی وارد همکاری شد و آهنگ هایش را با لوگوی آنها منتشر کرد.

آرمین در چند سال اخیر فعالیت موسیقی زیرزمینی خود را قطع کرد و  برای کسب مجوز نیز آثارش را از سال 92 به ارشاد میفرستاد اما موفق نشد. در نهایت با شرکتی وارد همکاری شد تا اینکه اسفند 1398 مجوز او برای فعالیت با نام اصلی اش آرمین زارعی توسط ارشاد صادر شد، البته مجوز او برای آهنگ های تلفیقی است نه پاپ.

آرمین تو ای اف ام

علایق آرمین 2afm :

بازیگران : تام هنکس و برد پیت

غذاها :  فسنجان و سالاد ماکارونی

خوانندگان : توپاک و امینم 

حواشی آرمین 2afm :

در شهریور ۱۳۹۵، آرمین به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد.

وضعیت تاهل آرمین 2afm :

آرمین مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

آرمین تو ای اف ام

آثار آرمین 2afm :

مبارک باشه 

چیزی شده 

قلبم

خوش به حالت

مثل تو هیچ جایی ندیدم 

چته

دیوونه

شبا کجایی 

صدامو داری

یه چیزی بگو 

چقدر خوبه

نمی‌شه هرگز

چی شد صدا قطع شد

نه تابستون نه پاییز

یه سالیه

طبق معمول 

نیستی

آروم یواش 

دمش گرم

بارون

بگو برا چی 

بذار پلی شه موزیکم

رفت

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه