سامانه یک پارچه خودرو | جواب قرعه کشی در سامانه یک پارچه خودرو

نتیجه قرعه کشی خودرو لو رفت | برندگان مرحله سوم قرعه کشی خودرو مشخص شد

کدخبر : 26843

به تازگی خبری مبنی بر به مشکل خوردن سامانه یک پارچه خودرو در طی ثبت نام سومین مرحله قرعه کشی خودرو به گوش می رسد.

به تازگی مرحله سوم قرعه کشی خودرو آغاز شده است که در آن ایران خودرو و سایپا محصولات خود را عرضه کرده اند. قرعه کشی خودرو فقط به دلیل راحتی مردم و خرید اسان خودرو پایه گذاری شد که به تازگی در سامانه یکپارچه انجام می شود. مرحله سوم قرعه کشی خودرو در سامانه یک پارچه از روز چهارشنبه 16 شهریور ماه اغاز شده و تا جمعه ادامه دارد و در روز شنبه یا یکشنبه خبر برندگان در سامانه منتشر می شود.

راهنمای ثبت نام اینترنتی سایت سایپا

شرکت سایپا در طول سال در دوره و بازه های زمانی مختلف شروع به قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق‌العاده محصولات مختلف خود اعم از ساینا، کوئیک، شاهین، نیسان و... می کند که عموم خریدارانی که دارای صلاحیت های لازم در این قرعه کشی ها را با استفاده از بندها و توافقنامه های مربوطه دارند، می توانند به سادگی شرکت کنند. برای مثال در طی برخی قرعه کشی ها اعلام می شود مشتریانی که تصمیم به ثبت نام دارند، نباید در 2 سال اخیر اتومبیلی را از این شرکت خریداری کرده باشند و... که لازم به ذکر می باشد این قوانین متغیر هستند.

پیش فروش 8 اردیبهشت ماه سال 1401 سایپا

جدیدترین برنامه فروش محصولات مجموعه سایپا، به‌صورت پیش فروش شامل 1 محصول می باشد که برای ثبت نام این دوره باید در روز پنج شنبه 8 اردیبهشت ماه، از ساعت 10 صبح اقدام نمائید و به‌صورت غیرحضوری و اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایید که با داشتن شرایط لازمه برای ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید که بعد از تکمیل ظرفیت فروش، برنامه فروش از سایت حذف خواهد شد.

با این وجود، توجه داشته باشید که در حین ثبت نام ایران خودرو حتما باید قوانین بازه ای که برای قرعه کشی هستند را به‌صورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید به‌صورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید. با این وجود ما تصمیم داریم در این گزارش از نمناک شما را به‌صورت قدم به قدم با نحوه خرید خودرو از سایت ایران خودرو آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس از قسمت بالا گزینه «ورود کاربر» را انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

نیمه اول اردیبهشت ماه سال 1401، وزارت صمت طی بخشنامه ای اعلام کرد که تمامی خودروسازها از روز 18 اردیبهشت ماه باید از طریق سامانه متمرکز و زیر نظر این وزارتخانه، باید قرعه کشی های خود را برگزار نمایند. دلیل اصلی این تصمیم توسط وزارت صمت، برگزاری قرعه کشی ها با شفافیت بیشتر و امکان عرضه عادلانه تر خودروها می باشد. در همین راستا سامانه یکپارچه تخصیص خودرو توسط وزارت صمت رونمایی شد که از 27 اردیبهشت ماه امکان ثبت نام در قرعه کشی های مختلف از این سامانه وجود دارد.  در ادامه این گزارش از نمناک، با سامانه جدید ثبت نام قرعه کشی آشنا خواهید شد.

شرایط ثبت نام برای عضویت در سامانه یکپارچه خودرو

برای ثبت نام در سامانه جدید قرعه کشی خودرو، باید یکسری شرایط داشته باشید که این شرایط عبارتند از؛

شماره تلفن، کارت ملی، گواهینامه و حساب بانکی، همگی به نام ثبت نام کننده باشند.

سن بالای 18 سال باشد.

تا 48 ماه گذشته نباید در طرح های فروش خودروسازها، خودرویی خریداری کرده باشید.

الزام عدم فعال بودن پلاک خودرو

دارا بودن کدملی

غیرفعال شدن گارانتی خودرو تحویل گرفته شده بعد از 5 ماه و 1000 کیلومتر

در صورت برنده شدن خودرو و عدم واریز وجه، تا 2 دوره دیگر از شرکت در قرعه کشی ها محروم خواهید شد.

عدم امکان صلح در قراردادهای فروش

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت اطلاعات و شرایط متقاضی، خودرو برنده شده مشتری کان لم یکن می شود و ظرف 20 روز، مبلغ واریزی به شماره شبای شخص واریز خواهد شد.

صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی براساس سامانه امتا

نحوه نام‌نویسی اولیه در سامانه یکپارچه خودرو

جهت ثبت نام در سامانه جدید قرعه کشی خودرو وزارت صمت، علیرغم مطابقت شرایط، ابتدا باید ثبت نام کنید و مشخصات فردی خود را در این سامانه ثبت نمایید تا بتوانید در قرعه کشی های آتی شرکت کنید.

قدم اول؛ وارد وبسایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو شوید و از قسمت بالا سمت چپ، گزینه «ورود و ثبت نام» را انتخاب کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۷ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه