قیمت طلا | قیمت سکه | قیمت دلار | پیش بینی قیمت طلا

قیمت طلا و سکه به همراه ارز در بازار امروز | پیش بینی قیمت طلا و سکه در این هفته

کدخبر : 25933

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلا ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۲۷۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلا ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۲۷۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است. بازار سکه روز گذشته با کمک افزایش قیمت دلار مسیر رشد را دنبال کرد . فلز گران بهای داخلی روز شنبه تا محدوده 14 میلیون و 200 هزار تومان بالا رفت امادوباره پایین آمد و در مرز 14 میلیون تومان معامله شد .  هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلا  18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 274 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 13 میلیون و 250 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 13 میلیون و 980 هزار تومان است. یکی از نکاتی که در این چند روزه توانسته بازار قیمت طلا و سکه را بر هم بریزد اخبار برجام است و طبق نظز کارشناسان تا پایان خبر قطعی برجام رکود در بازار باقی خواهد ماند.

قیمت طلا

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 7 میلیون و 900 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 5 میلیون تومان و سکه یک‌گرمی 3 میلیون و 50 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 5 میلیون و 520 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1739 دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار 28 هزار و 140 تومان و قیمت خرید دلار از مردم 27 هزار و‌ 860 تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل 28 هزار و 441 تومان و قیمت خرید یورو نیز 28 هزار و 158 تومان اعلام شده است.

حباب سکه 15 درصد بود 

ارزش ذاتی سکه  12 میلیون و 139 هزار تومان بود که در مقایسه با قیمت نقدی فاصله بیش از 1 میلیون و 850 هزار تومان را نشان می‌دهد.حباب سکه هم دیروز در محدوده 15 درصد بود.

علت  رشد حباب سکه 

رشد حباب فلز گران بهای داخلی به این دلیل رخ داده است که روز شنبه دلار نتوانست بالای مرز ۳۰ هزار تومانی دوام بیاورد و به کانال ۲۹ هزار تومانی برگشت

پیش بینی قیمت سکه امروز 

قیمت سکه در معاملات پشت خطی دیشب 13 میلیون و 950 هزار تومان بود . تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که قیمت سکه  محدوده ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی را از دست بدهد، سرعت افت قیمت سکه بیشتر خواهد شد.

برای اینکه سکه در مسیر نزولی قرار نگیرد نیاز دارد که دلار بالای محدوده ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومانی باقی بماند. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه