شاهرخ استخری

مادر زن شاهرخ استخری بیمار شد | ضجه های همسر شاهرخ استخری

کدخبر : 25761

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار این استوری در فضای مجازی خبر از بیماری مادرش داد

به گزارش رصد ورزشی: شاهرخ استخری بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران که با بازی در سریال دلنوازان و فاصله ها به شهرت رسیده است در تاریخ 14 مهر 1359 در تهران متولد شده. شاهرخ استرخی با خانوم سپیده بزمی پور ازدواج کرده است و دو فرزند دختر به نام های پناه و نبات دارد. شاهرخ استخری بعد از ازدواجش به بلژیک مهاجرت کرد و فرزندانش متولد بلژیک هستند. سپیده بزمی پور با انتشار این استوری خبر از حال بد خودش به دلیل مریضی مادرش را منتشر کرد.

برای خواندن خبر کامل کلیک کنید.

پناه تولد دختر شاهرخ استخری 5 ساله شد

برخلاف شاهرخ استخری که علاقه زیادی به صحبت کردن درباره زندگی خصوصی اش ندارد ، سپیده بزمی پور خانم آقای بازیگر که اداره صفحه اینستاگرام دخترشان را برعهده دارد ارتباط صمیمی با هوادارانشان دارد و با حوصله به سوالات آنها پاسخ میدهد.

همسر شاهرخ استخری در سالروز تولد 5 سالگی دخترشان پناه دلنوشته زیبایی برای او نوشت و با هوادارانشان به اشتراک گذاشت.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری ادمین صفحه دخترش پناه در اینستاگرام است و تقریبا هر روز یک عکس از پناه را در این صفحه با توضیحاتی مفصل منتشر میکند. امروز 17 مرداد سالروز تولد 5 سالگی پناه دختر شاهرخ استخری است.

همسر شاهرخ استخری با انتشار عکس و نوشته ای تولد دخترشان را تبریک گفت و نوشت :٥ سال پیش خدا توی همچین روزی تورو به ما هدیه داد ... قبل از به دنیا اومدنت و دیدنت فکر میکردم که چقدر دوست دارم ، چقدر برام عزیزی ... ولی فکر کجا و دیدنت کجا ... وقتی به دنیا اومدی خدا یه دفعه یه عشق عجیب و غریب گذاشت تو دلم ... یعنی دقیقا همون لحظه که چشمم بهت افتاد که انقدر کوچولو ظریف گذاشتنت توی بغلم ... عشق در یک نگاه که میگن فکر کنم همین ... نه منطق داره نه صبر ! در یک لحظه تمام جونتو هم حاضری براش بدی ... خدا جونم چه کردی واقعا دست مریزاد ... تو ثمره عشق من و بابا شاهرخی و با اومدنت زندگیمون هزار برابر قشنگتر از قبل هم شد ... تو دلبر مامان و قند بابایی ... با وجود تو من عشق مادری و فهمیدم ... شدی همه نفس و زندگیمون از همون لحظه به دنیا اومدنت ... بهت قول میدم تا روزی که نفس میکشم سیرابت کنم از عشقی که خدا توی دلم برات گذاشته ... مگه میشه این نعمت خدا رو دست کم گرفت ؟! هر روز و شب هم شکرش کنم بازم کمه ... تو دختر مایی ... جان و روح مایی ...

تو لطیفترین و قویترین مخلوق خدایی ... تو مادر اینده ای ... . از روزی که به دنیا اومدی فهمیدم میشه که ادم قلبش بیرون از تنش بتپه ...

پناه ساعت ٥:٣٥ بامداد ١٧ مرداد ٩٢ با ٥٠ سانت قد و ٣،١٣٠ کیلو وزن به دنیا اومد.

عکس مربوط میشه به تولد پناه خانوم که تو مهدکودش تو ایران با دوستهاش براش گرفتیم که قبلا بهتون گفته بودم .تم تولدش و خودش انتخاب کرد و دوست داشت . از خدا میخوام همه ی کسایی که انتظار میکشن جوابشون و بگیرن .

در ادامه چند عکس جدید از پناه دختر شاهرخ استخری را مشاهده میکنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه