خودرو

آخرین قیمت محصولات سایپا دربازار امروز پنجشنبه 13 مردادماه | جدول قیمت

کدخبر : 24508

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم امروز همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

 ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم امروز همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند که این امر نشان دهنده آن است که بازار خودرو بدون تغییر به تعطیلات آخر هفته رفته است.

به گفته فعالان بازار خودرو اخبار سیاسی که امروز اعلام شد بر بازار خودرو اثرگذار بود و موجب شد تا خودرو فعلا ترمز تغییر قیمت را بکشد و با ثبات در بازار عرضه شود.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۷ میلیون تومان عرضه شد و  «ساینا» هم بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز تغییر قیمت در بازار نداشت و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار ۲۰۱ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد

 

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم در بازار ۲۱۳میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۷ میلیون تومان دست به دست شد.  


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه