سیروان خسروی

کنسرت سیروان خسرروی را لغو کردند | پخش مداحی مقابل کنسرت سیروان خسروی

کدخبر : 23523

سیروان خسروی با انتشار نامه ای از اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان خوزستان از لغو کنسرتهایش در این استان خبر داد.

کنسرت سیروان خسروی در اهواز که قرار بود چهارشنبه در سینما هلال برگزار شود، بخاطر انتشار فراخوانی که توسط عده ای با هدف پخش مداحی در روبروی درب ورودی سالن کنسرت  سیروان خسروی و کنسل کردن آن تجمع کردند، لغو شد.  سیروان خسروی از این حادثه ناراحت است.

فیلم و عکس های منتشر شده از حضور گشت ارشاد مردمی برای کنسل کردن کنسرت سیروان خسروی در اینستاگرام و فضای مجازی باعث ایجاد واکنش های بسیاری شده است.

به گفته برخی از اهالی اهواز، مسئولین سینما هلال و مدیر کل ارشاد خوزستان در کنار هنرمندان بودند تا جلوی این افراد ناشناس را بگیرند اما هنوز مشخص نیست افرادی که این روزها مخالف برگزاری کنسرت در اهواز هستند چه کسانی اند و به چه دلیل برای اختلال در اجرای کنسرت برخی از خواننده ها و لغو کردن آنها فراخوان پخش می کنند.

سیروان خسروی در صفحه اینستاگرام خود درباره ماجرای کنسل شدن کنسرت در اهواز این گونه نوشت:

«از اینکه نمیتونم مردم عزیز خوزستان رو بعد از اینهمه مدت ببینم عمیقا ناراحتم ولی دوست دارم اینو بدونین که تا آخرین لحظه برای لغو نشدن کنسرت تلاش کردیم.

دیروز (چهارشنبه) حدود ساعت 16 به من اطلاع دادن که باید 6 سانس کنسرت اهواز رو کنسل کنم و از من درخواست اعلام این موضوع رو داشتن.

با توجه به اینکه تیم 22 نفره ما از شب قبل کنسرت مشغول آماده‌سازی (سازه، استیج، نور، صدا، LED و …) بود و از اون طرف 5000 مخاطب از یک‌هفته پیش بلیتهای کنسرت رو خریداری کرده بودن و برای حضور در این اجرا لحظه‌شماری میکردن و از اونجا که دلیل قانونی ای برای لغو این کنسرت وجود نداشت زیر بار کنسل کردن کنسرت نرفتم و اعلام کردم که کنسل شدن کنسرت باید فقط با نامه کتبی و از طریق نهاد قانونی اعلام بشه. برای من مهمترین نکته، اجرا برای مردمی بود که 5 سال برای دیدن این کنسرت صبر کرده بودن.

از یک ساعت قبل از اجرا و در گرمای 48 درجه اهواز، افرادی که مشخص نبود از چه ارگانی هستن از ورود مردم به سالن جلوگیری کردن که البته با پیگیریها و تلاش تیم برگزاری، در نهایت مردم با یک ساعت تاخیر موفق به حضور در سالن شدن.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه