باشگاه پرسپولیس

خشم بی‌سابقه معاون پرسپولیس علیه درویش و گل‌محمدی | درویش به مسائل اقتصادی، اعتقاد کارشناسی و علمی ندارد

کدخبر : 23060

معاون باشگاه پرسپولیس در اظهاراتی بی‌سابقه علیه مدیرعامل باشگاه و حتی سرمربی این تیم موضعی گرفت.

عطاالله خسرویان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارات یحیی گل‌محمدی مبنی بر اینکه یک باشگاه می‌تواند از پول بورس استفاده کند اما باشگاهپرسپولیس چنین شرایطی ندارد اظهار داشت:‌ من از بهمن ماه سال گذشته به عنوان معاون اقتصادی در باشگاه پرسپولیس مشغول به کار شدم و در همان ابتدای کار چند جلسه کارشناسی با آقای سجادی وزیر ورزش و جوانان انجام دادیم. او فردی با سواد، کاربلد و ورزشی است که به مسائل اقتصادی نگاه روشنی دارد اما انتقادی به او وارد است و آن اینکه بازوان توانمندی در پرسپولیس ندارد تا کارها طبق سلایق او به صورت حرفه‌ای پیش برود.

وی افزود: آقای درویش عزیز ماست اما متأسفانه او برعکس وزیر ورزش، به مسائل اقتصادی، اعتقاد کارشناسی و علمی ندارد. او از مسائل اقتصادی نه اطلاعی دارد و نه به مسائل علمی در آن اعتقاد دارد!‌ از ابتدای حضورم در باشگاه پرسپولیس با برنامه‌های عملی و علمی ورود کردیم تا بتوانیم به صورت موازی و در بحث ارزش افزوده برای باشگاه پرسپولیس بتوانیم درآمدزایی کنیم اما با تفکرات آقای درویش نتوانستیم کاری انجام دهیم و الان چند ماه است که من به عنوان معاون اقتصادی باشگاه اطلاعی از مسائل اقتصادی ندارم! رویکرد آقای درویش برای اداره باشگاه همان کمک‌های مالی و اسپانسری است که البته این مسأله در سال‌های گذشته نشان داده که برای باشگاه فقط بدهی دارد. او به دنبال انجام کارهای علمی و اقتصادی نیست هر چند که او به حقوق قضایی آشنا است.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:‌پرسپولیس جایگاه بزرگی دارد اما برای کار در آن باید بستر فراهم باشد و باید مدیریت باشگاه بخواهد تا من در خدمت باشم. الان دو نفر به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس معرفی شده‌اند و دیده‌ام که آقایان شهریاری و خبیری به عضویت هیأت مدیره درآمدند. من شناخت جزئی از آنها دارم اما می‌دانم موانعی وجود دارد که این معارفه انجام نشده هواداران عاقل و باهوش هستند و می‌دانند بعد از قرارداد با بازیکنان و کارهای اسپانسری از اعضای هیأت مدیره رونمایی می‌شود تا آنها ماشین امضاء‌ شوند! در این شرایط آنها خروجی هم نخواهند داشت هر چند که من برای آنها احترام زیادی قائل هستم.

منبع: فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه