شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری | دختر شاهرخ استخری

شکایت همسر شاهرخ استخری از شوهرش | سپیده بزمی پور در نبود همسر ازش شکایت کرد

کدخبر : 22963

شاهرخ استخری بازیگری ایرانی که مدتی است از خانه و فرزندانش دور است مورد انتقاد همسر قرار گرفت

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری یکی از بلاگر های اینیستاگرام است. شاهرخ استخری بازیگر محبوب و کم حاشیه کشورمان بعد از ازدواج با خانوم بزمی پور به بلژیک سفر کرد و فرزندان خود را در بلژیک به دنیا آورد. شاهرخ استخری به دلیل شغل و بیزینس خود که در ایران است زیاد به ایران سفر می کند و خانواده خود را تنها می گذارد. در پی انتشار پست آخر همسر شاهرخ استخری در اینیستاگرام شاهده دلخوری ایشون اسز همسرش هستیم که با هم می بینیم.

شاهرخ استخری

من یه ادمم!! قبل از همسر بودنم، قبل از مادر بودنم، من یه ادمم با تمام کم و کاستیا و تواناییام... نه قراره سوپر هیرو باشم تو زندگی نه یه ادم افسرده... یه روزایی دلم میخواد هیچ کاری نکنم... بر عکسِ یه روزایی که میتونم انگار همه‌ی کارای دنیارو با هم انجام بدم... یه روزایی نمیخوام غذا درست کنم نمیخوام لباس خوابمو عوض کنم... دلم میخواد کل روز فقط هیچ کاری نکنم... بچه‌های من با یه روز غذای حاضری هیچ اتفاقی براشون نمیوفته، سلامتیشون به خطر نمیوفته... یه روز خونمون بهم ریخته باشه و دیر جارو شه یا اصلا جارو نشه هم هیچ اتفاقی نمیوفته... همسرمونم‌ نمیره سر به بیابون بذاره... بله... ما هم ادمیم و میتونیم یه روزایی حوصله‌ی هیچ کاریو نداشته باشیم و این اصلاااااا اشکالی ندارههههه... همیشه باید و نباید وجود نداره... ادما باید یه روزایی دلی زندگی کنن...

.

ما قرار نیست با یه روز این شکلی بودن تبدیل شیم به ادمای افسرده... ما برای خودمون ارزش قائلیم!!! به جاش خیلیییی روزای دیگه رو هم رو فرمیم و سر حال... مرتب و ارایش کرده... بوی غذای خونگی کل خونه‌رو گرفته... قبلشم با دوستامون بیرونم بودیم و کلی گپ زدیم و کیف کردیم... بچه‌ها مرتب و درساشون خونده شده دیگه دارن بازی میکنن تا باباشون بیاد خونه یا شایدم قراره شبش بریم بیرون همگی اصلا...

.

بله ما هم ادمیم و اصلا قرار نیست پرفکت باشیم... هر کدوممون یه جوریم، یه شکلیم... هممون هر جوری که هستیم ارزشمندیم و عزیزیم... همیشه سعی میکنیم برای بهتر بودن... و یه روزایی به خودمون استراحت میدیم و این حق همه‌ی ادمای روی زمینه... چه خانوم چه اقا... من این حرفارو از زبون خودم گفتم چون یه خانومم، ولی زن و مردش فرقی نداره واقعا...

.

همینجا هم از پارتنرای با درک و فهم و شعور پیشاپیش تشکر میکنیم که انقدر پایه‌ان که باعث‌ میشن این دنیا و زندگی شیرینتر بشه

.

شما هم اینطوری فکر میکنید؟ دلی زندگی میکنید؟

شاهرخ استخری

زندگینامه شاهرخ استخری

نام اصلی : شاهرخ استخری

متولد : 14 مهر ماه 1359 تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

پیشه : بازیگر

مدرک تحصیلی : صنایع

سالهای فعالیت : 1381 تاکنون

قد : 1.78 متر

والدین : علی استخری

خواهر : نیلوفر استخری

همسر : سپیده بزمی پور

فرزندان : پناه استخری و نبات استخری

بیوگرافی کامل شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد 14 مهر ماه 1359 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. 

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد که در 29 سالگی با سریال دلنوازان به اوج شهرت رسید.

خانواده و خواهران

اصالت شاهرخ استخری به شهر اصطخر در فارس برمیگرده و متولد تهران است ، پدرش کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار است و دو خواهر کوچک تر از خود دارد.

خواهرش که یکسال از او کوچک تر است. برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش به نام نیلوفر استخری هم به هنر علاقه دارد.

شاهرخ استخری

از شیمی تا صنایع

از همان نوجوانی به تئاتر و هنر علاقه داشتم اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی بشم.

انتخاب رشته هم شیمی کردم اما قسمتم رشته صنایع بود.

ورود به بازیگری با تئاتر

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بصورت اتفاقی با تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 اولین تجربه هنری خود را بدست آورد.

سپس دوره های بازیگری را در آموزشگاه کارنامه زیر نظر مهتاب نصیرپور ، پیام دهکری و هدایت هاشمی در کنار ساره بیات گذارند.

شاهرخ استخری

اولین فیلم و سریال

سال 1384 با فیلم «یک شب همین طوری کنارم باش» جلوی دوربین رفت تا اینکه سال 1386 در 27 سالی با سریال «پریدخت» وارد قاب تلویزیون شد.

شهرت

نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری بازی در سریال دلنوازان سال 1388 در 29 سالگی بود که در کنار او سحر قریشی هم به شهرت رسید.

استخری در سریال دل نوازان ایفاگر نقش بهزاد سپهری بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله ها ، نقش سعید را بازی کند.

شاهرخ استخری

ازدواج با سپده بزمی پور

شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد ، این زوج اولین بار مرداد 1392 صاحب یک دختر بنام پناه استخری شدند.

دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات استخری متولد آبان 97 بود.

هر دو دختر شاهرخ استخری متولد بلژیک هستند.

بیوگرافی سپیده بزمی پور

اطلاعات دقیقی در مورد سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری منتشر نشده.گفته میشود سپیده بزمی پور متولد 2 دی است .

او قبل از ازدواج با شاهرخ در خارج از ایران زندگی میکرده .

شاهرخ استخری

همسرم پولدار نیست

خانواده همسر من اصلا متمول نیستند ، همسرم از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده ، این ملاک من برای ازدواج با او بود.

نحوه آشنایی با همسر

همسرم ۲۰ سال قبل از ایران رفته بود و مقیم خارج از کشور بود .ما از طریق دوستن مشترکمان با هم آشنا شدیم وایشان به ایران آمدند وبعد از یکسال آشنایی با هم ازدواج کردیم.

شاهرخ استخری

زود بیدار شدن

یکی از مشکلات بزرگ زندگی ام با مدرسه و دیر رسیدن بود ، خواب می ماندم بارها تنبیه و بازخواست شدم و هنوزم صبح از خواب بیدار شدن برایم سخت است.

اجتماعی نبودم

من در ابتدا خیلی گوشه گیر بودم و تمام وقتم را در خانه میگذراندم و مدت زیادی راتنها زندگی کرده ام اما الان نسبت به قبل خیلی بهتر شده ام و راحت تر در جامعه حضور دارم.

از معافیت سربازی تا شغل دوم

بخاطر حضور 8 ساله پدرش در منطقه جنگی خارک ، از خدمت سربازی معاف شد و قبل از شروع بازیگری شرکت وارد کننده ماشین آلات راهسازی داشت.

آقای بازیگر بعد از شهرت حالا گالری جواهرات خود بنام سنجاق را به چندین شعبه رسانده است.

شاهرخ استخری

خداحافظی از فوتبال

در تیم جوانان فوتبال بازی می کردم و خیلی هم علاقه داشتم یادمه چند روز سر تمرین نرفتم تا اینکه روزی مربی با خونمون تماس گرفت.

مربی ام به پدرم گفته بود به بازیکن با اخلاق ما بگویید در تمرین حاضر شود.

پدرم جواب داد پسرم درس دارد و تلفن را قطع کرد ، اینطور بود که پرونده فوتبال بازی کردن من تا ابد بسته شد ، زمانی هم برای آمادگی خودم بوکس کار می کردم.

تاریخ تولد اصلی و شناسنامه

تو شناسنامه متولد 28 شهریور 1360 هستم ولی اگه واقعیت را بخواهیم بگیم من متولد 14 مهر 1359 می باشم.

تو تمام مصاحبه هایی که میکنم همون تاریخ اصلیم رو میگم البته مردم زیاد با تاریخ تولد تو شناسنامه ام آشناییت ندارند.

شاهرخ استخری

دوری از اکران ها

از حضور در میهمانی ها و اکران خصوصی ها و فضاهای این شکلی خوشم نمی آید به کسانی که عشق شهرت هستند پیشنهاد می کنم که این کارها را بکنند.

طرفدارانم بعد از ازدواجم

پیش بینی می کردم بعد از ازدواج از میزان هوادارانم کم شود اما از این موضوع نمی ترسیدم ولی آنها با من از دلنوازان تا الان ماندند و ثابت کردند که چقدر وفادار هستند.

شاهرخ استخری

آرزو در کار کیمیایی

خیلی ها بودند که با آقای مسعود کیمیایی کار کردند اما هنوز اندرخم یک کوچه اند.

آرزوی من هم بازی در کنار آقای کیمیایی است و این آرزو ربطی به شروع کار ندارد ، هنوزم آرزوی همکاری با ایشان را دارم ، 10 سال دیگر هم همین آرزو را دارم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه