سایپا | پیش فروش سایپا | سامانه یک پارچه

بخشنامه جدید سایپا بدون قرعه کشی | پیش فروش سایپا تحویل فوری

کدخبر : 21498

بخشنامه جدید طرح پیش فروش و طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا بدون قر.عه کشی

پس از اعلام آمادگی برای عرضه محصولات گروه خودروسازی بدون فرآیند قرعه‌کشی اما در قالب سامانه یکپارچه، این طرح از فردا (پنجشنبه ۲ تیرماه) در قالب دو طرح پیش فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید در جهت تکمیل ظرفیت محصولات آغاز خواهد شد. به گزارش ایسنا، دو هفته پیش، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از فروش محصولات گروه خودروسازی در قالب فروش بدون قرعه‌کشی خبر داد و گفـت: همزمان با پایان یافتن مهلت واریز وجه منتخبان نخستین طرح فروش یکپارچه خودروها، این آمادگی وجود دارد که پنج محصول گروه خودروسازی سایپا شامل کوییک S، کوییک R، ساینا S، ساینا و شاهین، بدون فرآیند قرعه‌کشی و در قالب سامانه یکپارچه عرضه شود.

پیش فروش

به گفته این مقام مسئول، میزان عرضه در این طرح، بر اساس ظرفیت باقی‌مانده و احتساب یک تراز خواهد بود تا مشخص شود چه تعداد از خودروهای فوق امکان عرضه بدون قرعه‌کشی خواهند داشت.

بر این اساس طبق تاکید اخذ شده از سوی گروه خودروسازی سایپا، از فردا (پنجشنبه 2 تیرم ماه) اولین مرحله فروش بدین شکل (بدون قرعه‌کشی) در قالب سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و در قالب دو طرح پیش‌فروش یکساله برای پنج محصول سایپا و پیش‌فروش مشارکت در تولید برای چهار محصول این شرکت آغاز خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۹ صبح فردا (پنج‌شنبه) با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

پیش فروش

 لازم به ذکر است مشارکت در این طرح صرفاً از طریق سایت سامانه یکپارچه امکانپذیر بوده و در صورت خرید از سایت‌های دیگر، سایپا و سایر نهادهای ذی‌ربط مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

▪️زمان ثبت نام از روز پنج شنبه ۲ تیرماه ساعت ۹ صبح تا زمان تکمیل ظرفیت

▪️ ثبت نام در سامانه فروش خودرو

▪️با قیمت غیر قطعی و بدون قر.عه کشی

▪️ برندگان طرح قبل که موفق به تکمیل وجه نشده اند تا ۲ دوره از ثبت نام محروم می‌باشند

پیش فروششرایط ثبت نام:

▪️داشتن گواهینامه رانندگی

▪️عدم خرید در ۴۸ ماه گذشته از دو خودرو ساز ایران خودرو و سایپا ( به جز خودرو شاهین که در ۳ ماه گذشته نباید شاهین ثبت نام کرده باشید)

▪️ نداشتن پلاک فعال فرد متقاضی ( این محدودیت فقط برای خودروی شاهین اعمال نمی شود برای سایر محصولات باید رعایت گردد)

▪️ ثبت نام از طریق سامانه فروش خودرو به نشانی:

https://sale.iranecar.com/public/home

پیش فروش

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه