کریستیانو رونالدو | ازدواج کریستیانو رونالدو | فرزندان کریستیانو رونالدو

ببینید | تصادف محافظ کریستیانو رونالدو 2 میلیون پوند براش هزینه داشت | رونالدو حالش خوب نیست

کدخبر : 21482

کریستیانو رونالدو فوتبالیستی که نیاز به معرفیش نیست بعد از سپردن ماشینش به راننده خود خبر از تصادفش شنید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان در کشور پرتغال متولد شده است. کریستیانو رونالدو بازیکن حال حاظر تیم باشگاهی منچستر یونایتد و لیگ انگلیس توانسته اکثر رکورد های فوتبالی را جا به جا کند. این فوق ستاره فوتبال دنیا به تازگی رکورد اسطوره ملی ایران علی دایی را شکانده است و در جایگاه برترین گل زن ملی دنیا ایستاده است. این رکورد به مدت خیلی زیادی در دست ایرانیان بوده است. 

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو یکی از بازیکنانی است که علاقه زیادی به خودرو دارد. این ستاره پرتغالی جهان فوتبال چندین و چند دستگاه ابرخودرو و اتومبیل سوپرلوکس در گاراژ خود نگهداری می‌کند. یکی از این خودروها بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس 2 میلیون دلاری است؛ البته به عبارت بهتر بود، چرا که این ابراتومبیل کمیاب توسط محافظ شخصی رونالدو به فنا رفت!

رونالدو به همراه خانواده و تیم پشتیبان تعطیلات را در مایورکای اسپانیا سپری می‌کند. در بخشی از تعطیلات این ستاره محبوب تصمیم می‌گیرد با سایر اعضا و در یکی از خودروهای کاروان به سفر بپردازد. به همین خاطر ماموریت راندن بوگاتی ویرون گرند ویتس را به یکی از محافظان شخصی خود محول می‌کند. اما این محافظ بدشانس با ابرخودروی فرانسوی تصادف کرده و احتمالا رونالدو را از تصمیمش پشیمان نموده است!

کریستیانو رونالدو

تصاویری که از محل وقوع حادثه منتشر شده، نشان می‌دهند محافظ رونالدو بوگاتی ویرون گرند ویتس را به یک دیوار آجری در حاشیه جاده کوبیده است. به نظر می‌رسد سرعت زیاد در سر پیچ علت اصلی این حادثه باشد.

آنطور که دیلی میل گزارش کرده، محافظ رونالدو صدمه جدی ندیده و سفر را با کاروان رونالدو ادامه داده است. طبق گزارش روزنامه ایتالیایی Cronica Balear هم بوگاتی ویرون کریس رونالدو با یک یدک‌کش به مکانی امن منتقل شده است.

با دقت در تصاویر موجود می‌توان دریافت که حجم صدمات وارده به بوگاتی ویرون کریس رونالدو در برخی نقاط قابل توجه است. سپر و اسپلیتر جلوی این خودرو دچار شکستگی شده؛ رکاب جانبی سمت شاگرد از بین رفته و درب و گلگیر عقب این سمت، بطور جدی آسیب دیده‌اند. گفته می‌شود محافظ رونالدو مسئولیت کامل سانحه را بر عهده گرفته است.

بد نیست اشاره کنیم رونالدو به غیر از بوگاتی کمیاب خود، مرسدس بنز G کلاسش را نیز به مایورکا برده است. این فوق ستاره پرتغالی در فصل 2022-2021 درآمدی بالغ بر 125 میلیون دلار داشته، به همین خاطر، حتی در صورت عدم پوشش بیمه و گذشت از محافظ بدشانس، تعمیر بوگاتی ویرون گرند ویتس برای او کار بسیار ساده و راحتی خواهد بود!

کریستیانو رونالدو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه