فراستی | مسعود فراستی | منتقد سینما

ببینید | برخورد تند و اتهام سخت فراستی به سلبریتی های ایرانی | فراستی باز هم کولاک کرد

کدخبر : 20973

مسعود فراستی منتقد برجسته سینمای ایران و مدرس دانشگاه در جلسه ای اتهام سنگینی به سلبریتی های ایرانی زد

مسعود فراستی منتقد قهار و مدرس دانشگاه است. مسعود فراستی در سن 19 سالگی برای ادامه تحصیل به ایتالیا مهاجرت کرد سپس راهی پاریس شده است. وی بعد از بازگشت به کشورش در جندین حوزه فعالیت داشته است و از کارشناسان مطرح حوزه سینما است. مسعود فراستی کافی شاپی در مهر شهر کرج به نام راندوو دایر کرده است که بیشتر نقد کتاب و فیلم و جلساتش را آنجا برگزار میکند. 

 همزمان با رونمایی از مستند «کاپرا کجاست؟» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی انصاری که محصول جدید مرکز مستند سوره است، نشست نقدوبررسی «جایگاه امید در سینمای ایران و جهان» به میزبانی میلاد دخانچی و با حضور مسعود فراستی منتقد سینما (دوشنبه ۲۳ خرداد) در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

فراستی در این مراسم خطاب به سعید روستایی کارگردان فیلم «برادران لیلا» برنده جایزه جشنواره کن گفت: «جایزه تو یک قران ارزش ندارد آن را به مردم آبادان تقدیم نکن چیز عزیزی به آنها بده اگر داری.»

مسعود فراستی

مسعود فراستی منتقد سینما در نشست مقایسه تطبیقی امید در سینمای ایران و جهان گفت: «پیشنهاد می‌کنم سینماگران سراغ سلبریتی‌ها نروند، بشکنید دستمزد مزخرف این‌ افراد را.»

او در ادامه صحبت هایش گفت: «برخی از این سلبریتی‌ها از وقتی پول حرام خوردند، روزی دو الی سه میلیون پول مواد مخدرشان می‌شود.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ