مجری

اخراج سه مجری محبوب از تلویزیون | دورهمی و عصر جدید تعطیل می شود؟

کدخبر : 20958

بر اساس ادعای فیلم‌نیوز 3 مجری محبوب مهران مدیری، رضا رشیدپور و احسان علیخانی در آستانه اخراج شدن از آنتن زنده هستند.

 مهران مدیری مجری تلویزیون است. احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید و رضا رشیدپور مجری دیگر تلویزیون است که اخباری از کنار گذاشته شدن احتمالی این سه مجری شاخص رسانه ملی شنیده شده می شود.

مجری

در روزهای گذشته، اخباری از کنار گذاشته شدن احتمالی سه مجری شاخص رسانه ملی شنیده شده که به نظر می‌رسد چندان دور از واقعیت نیست.

بر اساس ادعایی که فیلم‌نیوز ۱۸ خردادماه مطرح کرد، ظاهرا مدیران تازه صداوسیما قصد دارند مهران مدیری، رضا رشیدپور و احسان علیخانی را از دایره مجریان و برنامه‌سازان تلویزیون حذف کنند و برنامه‌های آن‌ها را با مجریانی دیگر روی آنتن ببرند.

مجری

واکنش مدیر شبکه نسیم

اگرچه مدیران شبکه سه سیما ترجیح دادند در برابر این اخبار نیز سکوت پیشه کنند و شفاف‌سازی انجام ندهند، اما محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم سیما به این ماجرا پاسخ داد.

مجری

ظهر دیروز مصاحبه‌ای از خوشرو در خبرگزاری تسنیم منتشر شد که در آن، از وی درباره کنار گذاشتن مهران مدیری و تعطیلی «خندوانه» سؤال شده بود. او با وجود این که پرسش درباره تغییر مجری «دورهمی»، صریح بود، اما این اتفاق را تکذیب نکرد.

مجری

خوشرو همچنین ادامه پخش دو برند اصلی شبکه‌اش را با ارتقای فرم و محتوا تأیید کرد، اما درباره حذف احتمالی مهران مدیری از اجرای «دورهمی»، اظهارنظر نکرد.

مجری

این اظهارنظر مشابه واکنشی است که خوشرو ۲ ماه پیش درباره تغییر مجری «کتاب باز» در گفت وگو با ایسنا مطرح کرد. او در آن زمان نیز دقیقا عبارت «ارتقای فرم و محتوا» را به کار برد، اما استفاده نکردن از حضور سروش صحت را تکذیب نکرد. صحبتی که تأیید تلویحی ادامه «کتاب باز» بدون صحت تعبیر شد.

مجری

در هر دو مورد، به نظر می‌رسد اگر قرار بر حفظ مجری «کتاب باز» و «دورهمی» بود، مدیر شبکه نسیم، اخبار تغییر آن‌ها را به صراحت تکذیب می‌کرد، اما تأکید بر حفظ برنامه، بدون اظهارنظر درباره مجری، شائبه تغییرات را تقویت می‌کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه