وحید آقاپور | خفت گیری وحید آقاپور | وحید آقاپور در بیمارستان

وحید اقاپور را با چاقو زدن | خفتگیری از سلبریتی خوب کشورمان

کدخبر : 20944

وحید آقاپور بازیگر سینما و تلوزیون ایرانی شب گذشته مورد حمله سارقین قرار گرفته است.

وحید آقاپور بازیگر مطرح سینما و تلوزیون کشورمون است. وحید آقاپور متولد 12 خرداد ماه 1357 در شهر ری تهران است. این بازیگر اصالتا برای آذربایجان شرقی و ترک زبان است. این بار نوبت به وحید آقاپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون رسیده است که او را با برنامه «ممیزی» بیشتر می‌شناسیم. متأسفانه شب گذشته ساعت ٢٢:٣٠ ، دچار حمله از سوی خـ.ـفت‌گیرهایی حوالی اتوبان همت حدّفاصل حقانی و مدرس، شده است. او گفت که حالش بهتر است اما زخم عمیقی دارد که بخیه شده است و پس از بستری شدنِ چندساعته در بیمارستان رسول اکرم(ص) به منزل منتقل شده است.

وحید آقاپور

او می‌گوید: «بعد از اجرای نمایش «باغ» با موتورسیکلت خود در بزرگراه همت در حال بازگشت به منزل بودم که دیدم در کنار بزرگراه ۲ خـ.ـفت‌ گیر فردی را به شدت مجروح و کیف او را سرقت کرده‌اند. بلافاصله دور زده و برگشتم تا به فرد مجروح کمک کنم. خـ.ـفت‌ گیران که قصد فرار داشتند سوار موتورسیکلت خود شدند ولی یک خودرو برای جلوگیری از فرار آن‌ها، با مورتورسیکلت خفت‌گیرها برخورد کرد و موتورسیکلت واژگون شد.

او با اشاره به سرقت موتور سیکلتش نیز گفت: «خـ.ـفت‌ گیرها بعد از واژگون شدن موتورسیکلت‌شان، با چاقو به من حمله‌ور شدند و از ناحیه شانه من را مجروح کرده و با موتورسیکلت من فرار کردند.»

آقاپور ادامه داد: «موضوع این است سارقان اخیراً احساس می‌کنند کیفرخواستی در انتظارشان نیست و از تلاشگران نیروی انتظامی درخواست داریم که با شدّت و حدّت بیشتری با سارق خیابانی برخورد کنند که واقعاً این خـ.ـفت‌ گیری‌ها و سرقت‌ها بیشتر هم شده است.»

آقاپور در توضیحات بیشتری گفته است که بعد از اجرای نمایش «باغ» این اتفاق افتاده است، خوشبختانه آسیب جدّی به عصب و تاندون دستش وارد نشده است و بهبودی دستش زمان‌بر خواهد بود.

وحید آقاپور

چکیده ای از بیوگرافی وحید آقاپور:

نام : وحید آقاپور

تاریخ تولد : 12 خرداد 1357

محل تولد : شهر ری

اصالتا : آذربایجان شرقی

پیشه : بازیگر

تحصیلات : فوق لیسانس کارگردانی نمایش

وضعیت : متاهل

زندگینامه وحید آقاپور:

وحید آقاپور در 12 خرداد سال 1357 در شهر ری (محله ی شاه عبدالعظیم(ع)) به دنیا آمد، او اصالتا آذربایجان شرقی و ترک زبان است. مجید آقاپور عموی وحید آقاپور، یکی از شهدای جنگ ایران و عراق می باشد، او در رشته ی هنر در دانشگاه تحصیل کرد و در فوق لیسانس کارگردانی نمایش از دانشکده سینما تئاتر فارغ التحصیل شد. کار خود را ابتدا از تئاتر شروع کرده و اکنون در سینما و تلویزیون فعالیت دارد. 

وی فعالیت حرفه ای خود را در سال 1376 وقتی 19 ساله بود از فرهنگسرای بهمن تهران با نمایش هاپوخان شروع کرد. 2 سال بعد یعنی در سال 1378 با نمایش عروسکی خورشید در آتش به عنوان عروسک گردان وارد این عرصه شد و تجربه هایی بدست آورد و سال 1384 به عنوان کارگردان و بازیگر ظاهر شد و برای اولین بار نمایش دو دلقک و نصفی را در جشنواره تئاتر فجر روی صحنه برد.

وحید آقاپور

بیوگرافی وحید آقاپور

در سال 1387 در سن 30 سالگی برای اولین بار با تله فیلم خوشبختی به کارگردانی بهروز شفیعی جلو دوربین رفت و در سال 1389 با فیلم پذیرایی ساده به کارگردانی مانی حقیقی وارد سینما شد.

اولین تجربه ی وحید آقاپور در تلویزیون در سال 1390 سریال چک برگشتی به کارگردانی سیروس مقدم بود. او پس از 7 سال با سریال لحظه گرگ و میش در زمستان 1397 دوباره به تلویزیون بازگشت. وحید آقاپور در سال 1396 در مجموعه ی عروسکی سوغات جنگل به کارگردانی امیر سلطان احمدی و داریوش کفایی ایفای نقش کرد. وحید آقاپور در سال 1399 بار دیگر با مانی حقیقی همکاری و در فیلم تفریق بازی کرد.

فیلم آوا به کارگردانی صدف فروغی یکی دیگر از تجربه های سینمایی وحید آقاپور است.

وحید آقاپور در فیلم اکسیدان هم ایفای نقش کرد و نشان داد برای حضور در فیلم های کمدی نیز توانا است. او کار طنز را در سریال های چک برگشتی و همچنین شرایط خاص نیز پی گرفته است.

وحید آقاپور با حضور در فصل دوم برنامه جوکر فضایی تازه را تجربه کرده است. خودش درباره این مسابقه و رئالیتی شو گفته: خیلی باحال بود. فضاش رو قبلا تجربه نکرده بودم. وی گفته است برای شرکت در جوکر فکر کرده و برنامه دارد و فکر می کند برنده شدنش هم اصلا بعید نیست. به نظر او، رامبد جوان کسی است که می تواند او را بخنداند.

او تا کنون در بسیاری از تئاترها و عروسک گردانی ها ایفای نقش کرده است.

ازدواج وحید آقاپور

وحید آقاپور در 2 مرداد ماه سال 1382 در سن 25 سالگی با مریم داننده فرد بازیگر تئاتر و تلویزیون ازدواج کرد. 

وحید آقاپور

افتخارات وحید آقاپور

– جایزه ‌‌‌اول بازیگری مرد‌ از چهارمین جشنواره نمایشنامه‌ های کوتاه ‌دانشگاه تهران

– جایزه دوم بازیگری مرد از چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویان

– جایزه دوم بازیگری مرد از پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویان کشور‌

– جایزه ‌‌‌دوم بازیگری مرد از اولین جشنواره پارودی‌

– جایزه ‌‌‌اول بازیگری مرد از چهارمین جشنواره تئاتر کانون‌های نمایش شهرداری تهران

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه