رضا قوچان نژاد

خودنمایی همسر قوچان نژاد در دبی | سروین بیات پولداری همسرش را به رخ کشید

کدخبر : 20558

همسر رضا قوچان نژاد با انتشار عکس هایی از هتل لوکسش در دوبی همه را شوکه کرد.

رضا قوچان‌نژاد نورنیا(زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در قوچان) بازیکن فوتبال ایرانی است.نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) است. رضا قوچان‌نژاد هم‌چنین سابقهٔ عضویت در تیم زیر ۱۹ ساله‌های هلند را در کارنامه دارد. رضا قوچان‌نژاد متاهل است.

رضا قوچان‌نژاد

سروین بیات که این روزها همراه خانواده اش در تعطیلات طولانی دوبی به سر می برد، روزانه با منتشر کردن عکس هایی از محل اقامت بسیار گرانقیمتش و تفریحات جذابش دل مخاطبینش را می برد، که حتی گاها به خودنمایی نیز متهم می شود!

او در آخرین عکسی که در صفحه اش برای مخاطبینش گذاشته است از نگاه دوربینش ویوی لاکچری و بسیار جذاب هتلش را به ما نشان می دهد.

رضا قوچان‌نژاد

سروین که ملیتی ایرانی-آمریکایی دارد، صاحب شرکت طراحی داخلی و فنگشویی در آمریکا بنام OPULENCE است.

رضا قوچان‌نژاد یک سالی هست از میادین فوتبال دور مانده و در هیچ تیمی بازی نکرده است. با این حال، او هنوز از بازی خداحافظی نکرده و ممکن است بار دیگر با پیراهن یک باشگاه جدید به میدان برگردد و هوادارانش را هیجان‌زده کند.

او می گوید: بزرگترین حسرتم در جام جهانی 2014 بود. ما می‌توانستیم در بازی با آرژانتین نتیجه خوبی بگیریم و خیلی سخت بود که دقیقه۹۴ گل خوردیم. آن زمان خیلی حسرت این موضوع را داشتم و خیلی افسوس خوردم.

رضا قوچان‌نژاد

سال۲۰۱۸ هم می‌توانستیم صعود کنیم، اگر همان ترسی را که می‌گویم از خودمان دور می‌کردیم. شاید در بازی با پرتغال می‌توانستیم بیشتر ریسک کنیم تا نتیجه بگیریم. اما از این حرف‌ها گذشته، شکرگزار خدا هستم که توانستم در این دو جام‌جهانی حاضر باشم و افتخار می‌کنم به اینکه پیراهن تیم ملی بر تنم بود. حسم می‌گوید اسپانیا قهرمان می‌شود اما امیدم به ایران است.

رضا قوچان‌نژاد

البته برای من قهرمانی ایران یعنی اینکه به دور دوم جام‌جهانی صعود کند؛ یعنی اگر از گروه‌مان صعود کنیم، برای من از قهرمانی هم مهم‌تر است.

قهرمانی یک حرف رؤیایی است و واقع‌گرایانه نیست، اما رسیدن به مرحله دوم رؤیایی نیست و کاملا رئالیستی و شدنی است. برای همین آرزویم این است و امیدوارم که به مرحله دوم برسیم.

رضا قوچان‌نژاد

رضا قوچان نژاد در یک خانواده ورزشی مشهد به دنیا آمد. او برادرزاده جبار قوچان نژاد مربی سابق والیبال میزان خراسان است. رضا در دوران کودکی به همراه خانواده اش به هلند و مهاجرت کرد و فوتبال پایه را در این کشور آغاز کرد. وی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و ویلن می نوازد. رضا در اظهاراتش از علاقه اش به شهر مشهد و تیم فوتبال ابومسلم خراسان سخن گفته بود همسر وی سِروین بیات خواهر ساره بیاتف بازیگر سینما است. وی به تازگی صاحب فرزند پسر شده که نامش را دوران گذاشته است.

کارلوس کی روش در روز 22 اکتبر 2011 طی تماسی تلفنی از قوچان نژاد که در شهر لیر بلژیک بود، دعوت کرد که به تیم ملی فوتبال ایران بپیوندد. قوچان نژاد در مدت کم حضورش در تیم ایران تبدیل به یک ستاره شد و توانست با گلزنی در 3 مسابقه پایانی مرحله انتخابی جام جهانی فوتبال 2014 به یک قهرمان ملی تبدیل شود. قوچان نژاد پس از بازگشت کاروان تیم ملی از روسیه در ژوئن 2018 در پیامی غیرمنتظره از تیم ملی خداحافظی کرد و بازی های ملی را کنار گذاشت.

رضا قوچان‌نژاد

هیرنفین

در سال 2005 به باشگاه هیرنفین پیوست. او بازی حرفه ای خود را در آوریل 2006 در بازی خانگی در مقابل ای زد آلکمار به عنوان تعویضی به جای فرناندو درولد آغاز کرد. او در سال 2006–2007 به تیم GO AHEAD EAGLES بصورت قرضی پیوست. در تابستان 2009 قوچان نژاد قراردادش با هیرنفین را به خاطر تحصیلات آکادمیک تمام کرد. بعلاوه این که، او بعنوان یک آماتور به تیم فوتبال GO AHEAD EAGLES در قرار داد دومش پیوست.

کمبور

اگرچه قوچان نژاد عضوی از تیم فوتبال GO AHEAD در فصل زمستان 2009–2010 بود ولی ناگهانی با کمبور قرار دادی 2٫5 ساله بست. او در اولین بازی خود برای کمبور در تاریخ 22 ژانویه 2010 مقابل باشگاه فوتبال ویندام، 9 ثانیه بعد ورود او اولین گلش را برای تیمش زد.

رضا قوچان‌نژاد

تیم سنت ترویدن

رضا در 17 ژوین 2011 به باشگاه فوتبال سنت ترویدن پیوست. مدت قراردادش 3 سال بود. او اولین گلش را در لیگ برتر فوتبال بلژیک به تیم براج زد.

استاندارد لیژ

در 31 اوت 2012 او با توافق با تیم استاندارد لیژ به این تیم پیوست. قوچان نژاد با قرارداد 3٫5 ساله در ژانویه 2013 در حالی به استانداری لیژ ملحق شد که 10 گل از دوازده بازی را در نیمه دوم فصل که در سنت ترویدن مانده بود زد. او اولین گلش برای لیژ را در 19 می و در 4–3 پلی آف در بازی مقابل تیم لوکرن زد. در فصل پیش رو رضا به همراه تیم لیژ در لیگ قهرمانان اروپا 2013–2014 بازی می کند.

چارلتون اتلتیک

وی در 30 ژانویه 2014 با قراردادی دو و نیم ساله به باشگاه فوتبال چارلتون پیوست.

الکویت کویت

وی در مرداد 1393 در حالی که با باشگاه باشگاه فوتبال چارلتون قرارداد داشت، با اخذ رضایت نامه خود با قراردادی دوساله و به صورت قرضی به باشگاه فوتبال الکویت کیفان در لیگ برتر فوتبال کویت پیوست.وی پیش از پایان یافتن مهلت قرارداد و قبل از جام ملت های آسیا 2015 از این تیم کنار گذاشته شد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه