هالک ایرانی | دعوای هالک ایرانی با مارتین فورد

آبروریزی جدید هالک ایرانی | سجاد غریبی سوژه جدید اخبار خارجی و واکنش مارتین فورد

کدخبر : 20308

آخر عاقبت ماجرای هالک ایرانی چه شد سوژه جدید هالک ایرانی دست مردم

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در فضای مجازی است. هالک ایرانی که این چند وقت سر مسابقه با مارتین فورد و حواشی این دوتن در دوبی حسابی سر زبان ها افتاده بود باز هم خبر ساز شد. هالک ایرانی در پیج اینستاگرام خودش استوری را منتشر کرد که در این فیلم سعی بر این داشت که نشان دهد در کابین آسانسور جا نمیشود و جا برایش تنگ است. این کار ورزشکار ایرانی تبدیل به سوژه اخبار دنیا شده است.

مارتین فورد مبارز انگلیسی با انتشار مطلبی در  صفحه شخصی خود از لغو مبارزه‌اش با سجاد غریبی (هالک ایرانی) خبر داد. پیش‌تر مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد به تعویق افتاده بود، اما اکنون سازمان بوکس‌استار اعلام کرد این مسابقه برگزار نخواهد شد.

فورد در ویدیویی اعلام کرد: «طبیعتاً من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی لغو شده است، به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می‌دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.» این اتفاق در شرایطی رخ داد که مارتین فورد معروف به ترسناک‌ترین مرد دنیا در مصاحبه‌ای گفته بود که فکر می‌کند حریف ایرانی‌اش، سجاد غریبی آنقدر‌ها که ادعا می‌کند سنگین وزن نیست و هالک ایرانی را متهم کرد که تصاویر فوتوشاپی از خود منتشر کرده است.

او اظهار داشت: «غریبی چیزی که تصور می‌کردم نبود. صادقانه فکر می‌کنم او فقط دنیا را با فوتوشاپ فریب داده. دیدنش از نزدیک به اندازه دیدن تصاویرش تاثیرگذار نیست. کلمه درست ناامیدکننده است. او کوچولو بود!» فورد که اینفلوئنسر بدن‌سازی است چند ماه پیش در دبی با سجاد غریبی، معروف به هالک ایرانی رو به رو شد و قرار بود این دو 30 آوریل در سالن O2 لندن رقابت کنند. پس از کش‌وقوس‌های فراوان و شاخ به شاخ شدن‌های کلامی در شبکه‌های اجتماعی، این دیدار که کنجکاوی زیادی برانگیخته بود، لغو شد.

هالک ایرانی

برخی‌ها مدعی شدند که تمام این اتفاقات سناریویی از پیش نوشته شده است و رقابت این دو مبارز جنبه نمایشی خواهد داشت، اما فورد و غریبی تا لحظه آخر تلاش کردند همه چیز را خیلی جدی نمایش دهند. تا حدی که در نخستین دیدار رو در رو فورد، سجاد غریبی را غافلگیر کرد و با هل دادن، او را نقش زمین کرد. غریبی تلاش کرد او را زمین بزند، اما نتوانست و افرادی که در صحنه حضور داشتند آنها را از هم جدا کردند. تصاویر این دیدار به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و سجاد غریبی هدف موج حملاتی از سوی کاربران ایرانی و غیر ایرانی قرار گرفت.

سجاد غریبی در پاسخ به این انتقاد‌ها گفت: «انتظار نداشت مارتین فورد او را زمین بزند و شدیدا تحت فشار روحی قرار گرفته است. نمی‌توانم به خانواده‌ام زنگ بزنم، وقتی به ایران بازگشتم نزد خانواده‌ام نرفتم. نمی‌توانم با پدر و مادرم صحبت کنم، وقتی با مادرم صحبت کردم او گفت فردی که در این ویدیو دیدم پسر من نبود، پسر من بسیار قوی‌تر از این است. قلبم می‌شکند وقتی نمی‌توانم با خانواده‌ام صحبت کنم. غرورم را از دست داده‌ام و نابود شده‌ام. چطور می‌توانم توضیح بدهم؟ آنها فریبم دادند و زمین خوردم.»

غریبی در ادامه صحبت‌هایش گفت: «خانواده‌ام گفتند که می‌روی و کارش را تمام می‌کنی. آنها فکر دیگری می‌کردند. چطور می‌توانم بخوابم یا استراحت کنم؟ شخصاً حال بدی دارم و نمی‌توانم بخوابم و این روزها قرص خواب می‌خورم. وقتی مادری این حرف‌ها را به فرزندش می‌زند، چطور می‌توان تحمل کرد؟ فشار زیاد است. حتی اگر یک دلار هم برای این مبارزه به من بدهند نمی‌توانم ادامه دهم.»

هالک ایرانی

مارتین فورد هم پس از دیدن موج حملات کاربران از حریفش دفاع کرد و از طرفدارانش خواست با او مهربان باشند! غریبی اخیراً در آخرین اظهارات خود مدعی شد که «من ماه‌ها در دمای زیر صفر تمرین کردم و وزن کم کردم تا آماده این مسابقه شوم. مسابقه از طرف من لغو نیست و به سازمان بوکس استار اعلام کرده‌ام که به زودی جایگزین فورد را انتخاب کند. این وضعیت خیلی شرم آور و خجالت‌آور است. حریف انگلیسی نه با من و نه با هیچ فایتر دیگری مبارزه نمی‌کند، چون هرگز او یک فایتر نیست. ما قطعاً شکایت خواهیم کرد، چون طبق قرارداد فایتر حق لغو مبارزه را ندارد.»

با این حال حواشی به وجود آمده در پیش مبارزه و نشست خبری دو سلبریتی بوکسور سنگین وزن و آماتور بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت و منجر به جذب میلیون‌ها دنبال‌کننده برای این دو نفر شد. با نگاهی ساده به اتفاقاتی که رخ داده می‌توان به این نکته رسید که این مبارزه که هیچ‌وقت هم برگزار نشد دو برنده به نام مارتین فورد و سجاد غریبی و میلیون‌ها بازنده به نام دنبال‌کننده‌های آنها در فضای مجازی داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه