بهنوش بختیاری | طلاق بهنوش بختیاری | حواشی بهنوش بختیاری

فیلم لو رفته از تولد بهنوش بختیاری | رقص و پای کوبی بهنوش بختیاری

کدخبر : 19969

بهنوش بختیاری و حواشی زندگیش تا لو رفتن فیلم تولد شخصیش

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلوزیون است. بهنوش بختیاری ازدواج کرده و متاهل است ولی کسی تا حالا عکسی از همسر بهنوش بختیاری آقای محمدرضا آرین ندیده است. بهنوش بختیاری حواشی زیادی در زندگی شخصیش دارد. بهنوش بختیاری جزو بازیگران پر کار در فضای مجازی است و پیج اینستاگرام خود را شخصا مدریت میکند. چندی پیش تولد خانوم بهنوش بختیاری بود و حالا فیلم های جدیدی را از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که خبر ساز شده است. ببینیم فیلم جدید خانوم بهنوش بختیاری را با مطلب تشکری که برای دوستان صمیمیش نوشته است.  در ادامه ماجرای آزار جنیس خانوم بختیاری را از زبان خودشان میشنویم

 تولدم در کنار کلاپر فست فود دوستانم،ماشین سیار غذاهای فینگرفودطوری و باحال،

که این شبها در شهرک غرب جنب فرهنگسرای این سینا ست…

فقط دوس دارم ببینید چقدر باحاله…یه ماشین خوشگل که ارتیستی دیزاین شده و موزیکای دیپ هاوس و ایرانیای عالی با اسپیکر بنز طوری داره که به گوشتون حال اساسی میده… 

حتما امتحانش کنید که دوستا و همکارای فوق العاده من امین قووامی و ارش برومند درستش کردن…

این تولد خیلی فرق داشت…

و منو سورپرایز کردن که با دبدن سام قریبیان و بیژن بنفشه خواه کیفم بیشتر کوک شد…..

مرسی بچه ها… شل و‌پلتونم

افشاگری بهنوش بختیاری از آزار جنسی در سینما

 هفته نخست فروردین امسال بود که یک دستیار و برنامه‌ریز سینما از رفتار نامناسب یک بازیگر مرد و مشکلات زنان در پشت‌صحنه تولیدات سینمایی پرده برداشت. این افشاگری موجب شد تا جمعی از زنان دست اندرکار سینما در اعتراض به خشونت علیه زنان در این عرصه بیانیه‌ای صادر کنند. در ادامه، سینماگران مختلفی به جنبش می‌تو (MeToo) علیه سوءاستفاده و آزار جنسی در ایران پیوستند و تجربیات خود از آزارگری توسط مردان در حوزه سینما و تلویزیون را منتشر کردند.

در جدیدترین افشاگری، «بهنوش بختیاری» در گفت‌وگو با شبکه تی وی پلاس از تجربه خود پرده برداشت. او گفت: در طول ۲۶ سال سابقه کاری ـ جز تجربه آخرم که یک سریال بود و پولم را هم ندادند ـ هیچ تجربه‌ای از آزار نداشتم. اما دوستانم اعم از گریمورها و جامه‌دارها، برایم تعریف کرده‌اند که به آن‌ها گفته‌اند به شرط ارتباط داشتن، به آن‌ها کار می‌دهند. اما آن‌ها مجبورند کوتاه بیایند و به گفت‌وگوی مجازی طرف پاسخ دهند و وعده سر خرمن دهند تا آخر کار دستمزدشان را بگیرند.

وی درباره تجربه خود گفت: در سریال آخرم، این اتفاق برایم افتاد. حدود ۵ـ۶ ماه در شورآباد قم و احمدآباد مستوفی کار کردیم و من طی این مدت، اصلاً سوار ماشین سرمایه‌گذار کار نشدم تا اینکه روز آخر، چون یک ریال به من دستمزد نداده بود، سوار ماشینش شدم. دیدم رفت اتوبان امام علی و از مسیر اصلی دور شد. گفت پولت را در شرایطی می‌دهم که نرمش و سازش داشته باشی! با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم و بعد هم با لگد به کمرش کوبیدم. به او گفتم پولت را نمی‌خواهم اما شکایت قانونی هم کردم، چون همسر درست و حسابی داشت اما خودش آدم کثیفی بود. پایش بیفتد، نامش را هم فاش می‌کنم!

بختیاری افزود: دختری ۱۶ ساله در سریالمان بود که یک روز گریه‌کنان سراغ من آمد و گفت این آقا می‌‌خواسته دست مرا بگیرد و ... این آقا چه فکری کرده‌ که وقتی در سینما آمده است، به خودش اجازه می‌دهد به هر کسی حتی زن شوهردار گیر بدهد؟ به او گفتم فکر می‌کنی چون در سینما پول آورده‌ای، باید حتماً یکی را به دندان بگیری و ببری؟! بنابراین «جنبش می تو» که راه افتاد، با خودم گفتم من هم بروم و این موضوع را بگویم.

وی ادامه داد: بحث خانم‌های ما در سینما سر شکل‌گرفتن دوستی نیست، کجای دنیا یا در کدام شغل، دوستی شکل نمی‌گیرد؟ دمشان گرم کسانی که روابط عاشقانه و پاک دارند و متأسفم برای کسانی که محیط پاک و درست فرهنگی و هنری را به چنین وضعی انداخته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ