رضا رویگری

رضا رویگری مجرد ماند | افشاگری جدید از رضا رویگری

کدخبر : 19761

رضا رویگری تشکر ویژه ای از آقای قرایی دارند که ایشان همت کردند و از طریق سازمان صداوسیما مسکن برایشان تهیه کردند.

همسر جوان رضا رویگری او را در خانه سالمندان رها کرد. رضا رویگری در کهریزک بستری شده و کسی به ملاقات رضا رویگری تا قبل از انتشار ویدیو جنجالی نرفته است. رضا رویگری یک فرزند دارد که با مادرش زندگی می کند.

وی گفت: رضا رویگری تشکر ویژه ای از آقای قرایی دارند که ایشان همت کردند و از طریق سازمان صداوسیما مسکن برایشان تهیه کردند. آقای رویگری الان دو روز است در خانه‌ای که سازمان صداوسیما برایش فراهم کرده با یک پرستار زندگی می کند ولی تمام هزینه های درمانی و رفاهی این هنرمند و امرار معاشش از این پس با خود بنده است.

رضا رویگری

غروی اظهار کرد: مبلغی از پس انداز ۶۰ ساله این هنرمند به عنوان امین در اختیار بنده قرار گرفته و از این لحظه تا پایان عمرش امرار معاشش بر عهده خودم است. هیچکدام از آقایانی که مدعی بودند، به اندازه نخ هسته خرما هم به رضا کمک معنوی و مالی نکردند اما الان نمی دانم چرا پایشان را کنار نمی کشند!

دوست نزدیک رضا رویگری همچنین تاکید کرد: آقای قرایی واقعا برادرانه به ما کمک کردند و حتی گفتند که وظیفه سازمان صداوسیماست که برای این هنرمند خانه تهیه کند. طبق آخرین دیداری که با رضا داشتم، ایشان از شرایط فعلی خودش اظهار خرسندی کرد و خدا را شکر حالش خوب است.

غروی در پایان گفت: رضا رویگری نیاز به محبت ندارد خدا را شکر مشکل مسکن او حل شد فقط خواهشم این است دوستانی که کاری برای رضا نکردند، خودشان را کنار بکشند.

رضا رویگری

رضا رویگری هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدتی در خانه سالمندان کهریزک نگهداری می شد، یکشنبه، ۱۸ اردیبهشت ماه به منزلی که به همت صداوسیما فراهم شد، منتقل شد.

ماجرای حضور رضا رویگری در خانه سالمندان کهریزک و انتشار ویدیوی گلایه‌مندی این بازیگر از وضعیتی که در آن به سر می‌برد در روزهای اخیر بحث‌های زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد. حالا ویدیویی از حضور رضا رویگری در برنامه دورهمی سال ۱۳۹۶ در حال دست به دست شدن است که در آن این بازیگر حرف‌هایی می‌زند که شاید چندان به وضعیت این روزهای او نامرتبط نباشد.

دلیل بی پولی رضا رویگری

در قسمتی از این برنامه مهران مدیری از رضا رویگری می‌پرسد چرا با وجود بیش از چهار دهه فعالیت هنوز به نقطه امن نرسیده است؟ این بازیگر در پاسخ می‌گوید:

خداوکیلی کم پول در نیاوردم، اما اطرافم خدا رو شکر پول مفت‌‌خور زیاد بود و آدم‌هایی کنارم قرار گرفتند که استحقاقش را نداشتن از من بکنند و بروند، اما کندند… از طرفی ما فکر می‌کنیم همیشه همینطور می‌مانیم، نه به مریضی فکر می‌کنیم و نه ممنوع الکاری… من برای مجموعه مختار هفت قرارداد داشتم. اما مغز بیزنسی ندارم. پدرم هم ورشکست شد، او هم خدا بیامرز این‌کاره نبود.

رضا رویگری

بزرگ‌ ترین ترس رضا رویگری در زندگی

وقتی مهران مدیری درباره بزرگ‌ترین ترس زندگی‌اش از او می‌پرسد جواب می‌دهد:

بزرگ‌ترین ترسم این است که آخر ماه شود و پول کرایه خانه‌ام را نداشته باشم. دلم می‌خواهد عاقبت به خیر شوم. دلم می‌خواهد تا روزی که زنده‌ام دستم جلوی کسی دراز نشود و آنقدر روی پاهای خودم باشم که بتوانم زندگی‌ام را بچرخانم.

رضا رویگری، پولدارترین بازیگر ایرانی است!

رضا رویگری در بخش دیگری از گفت‌وگو با مهران مدیری درباره ظاهر غلط‌اندازش و اینکه مردم فکر می‌کنند پولدار است این‌طور توضیح داد:

من واقعا آدم پولداری نبوده‌ام و به جز یکی دو بار نقش پولدار را بازی نکردم. به من می‌خورد که پولدار باشم، پس لااقل بگذارید نقشش را بازی کنم. وقتی در واقعیت چنین چیزی وجود ندارد چرا نقشش را بازی نکنم؟

یک بار در حرم حضرت ابوالفضل خانمی با لهجه اصفهانی‌اش از من پرسید: «آقای رویگری راسته که میگن شما پولدارترین بازیگر ایرانی هستید؟» گفتم اگر سریال به کجا چنین شتابان که تازگی پخش شده را می‌گویی، آن جواهرات، نبات‌های رنگ شده بودند و آن پول‌ها را هم خودمان چاپ کرده بودیم.

شروع بازیگری رضا رویگری

وقتی مهران مدیری درباره شروع علاقه رضا رویگری به بازیگری از او می‌پرسد این بازیگر این‌طور جواب می‌دهد:

در کوچه‌های شمران نصف هندوانه را مثل کلاه‌خود روی سرمان می‌گذاشتیم و دو پر درون آن فرو می‌کردیم، و از یک تکه چوب و در حلبی پیت بنزین به عنوان سپر استفاده می‌کردیم و نقش رستم و سهراب را بازی می‌کردیم. از همان موقع به بازیگری فکر می‌کردم. بعد از آن سال‌ها تئاتر کار کردم اما اولین کار جدی‌ام مجموعه محله بهداشت بود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه