عمو پورنگ

پنهانکاری عمو پورنگ از مادرش | ماجرای ازدواج جنجالی عمو پورنگ با نعیمه نظام دوست لو رفت

کدخبر : 19727

عمو پورنگ در برنامه خندوانه با تقلید صدا از مادرش خودش را پنهان کرد.

عموپورنگ علاقه بسیاری به مادر و خواهر و برادرانش دارد. عموپورنگ در حال حاضر مجرد است اما اخیرا حواشی زیادی از ازدواجش به گوش رسیده است. عمو پورنگ در مورد گذشته خود و شرایط زندگی خود میگوید که چطور بزرگ شده است. عمو پورنگ توانست در برنامه گل و بلبل خوش بدرخشد.

عمو پورنگ در برنامه خندوانه با تقلید صدا از مادرش خودش را پنهان کرد که در ادامه خواهید دید.

عموپورنگ رابطه بسیار گرم و صمیمانه ای با مادر و دیگر اعضای خانواده اش دارد و وقتی در جمع خانوادگی آنها حضور پیدا می کنید هیچ نشانه ای از یک مجری محبوب و شاخص پیدا نمی کنید، بلکه همه چیز در عشق، احترام علاقه به مادر و خواهر بزرگ و خواهرزاده اش همراه شدیم و یک روز را در کنار این خانواده آرام، متین و دوست داشتنی را در خانه مادری سپری کردیم. از عموپورنگ خواستیم تا شخصا با مادرش مصاحبه کند.

من در دوران بچگی خیلی خلاق و در عین حال بازیگوش بودم. انشای خوبی داشتم، در مدرسه خیلی منضبط بودم و سعی می کردم بین بچه ها شاخص ترین باشم، چه از نظر درسی که از نظر انضباطی.

به تازگی خبر ازدواج نعیمه نظام دوست با عمکو پورنگ یا داریوش فرضیایی در شبکه ها اجتماعی در حال انتشار است که باعث رنجش خاطر و ناراحتی این بازیگر شده است. وی در ۱۴ آذر ۱۴۰۰ خبر ازدواجش را با داریوش فرضیایی تکذیب کرد و گفت: عمو پورنگ مثل پسرم است و ما ازدواج نکردیم.

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون، این روزها برای یک پروژه تصویری در ترکیه به سر می‌برد، در اینستاگرام خود، شایعه ازدواجش با داریوش فرضیایی، معروف به عمو پورنگ را تکذیب کرد.

عمو پورنگ

او که این روزها در ترکیه به سر می‌برد، در بخشی از این لایو نیم‌ساعته گفت: «چه شایعاتی راه انداخته‌اید در فضای مجازی، عمو پورنگ دوست و همکار عزیز من است. ما با هم ازدواج نکرده‌ایم. لطفا از این شایعاتِ بد دست بردارید. او برادر من است، عزیز من است، پسر من است، ولی شوهرم نیست. مهاجرت هم نکرده‌ام و برای اولین بار است که آمده‌ام این‌جا برای کاری. این‌جا خیلی قشنگ است. منطقه آسیایی استانبول است و ایرانی‌ها کم‌تر این طرف می‌آیند. چون آن طرف شرایط توریستی بیشتری دارد.»

عمو پورنگ

گفتنی است که نعیمه نظام‌دوست (زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نعیمه نظام‌دوست از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد. سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نعیمه نظام‌دوست به‌طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد. تصاویری از نعیمه نظام دوست در کنار عمو پورنگ منتشر شده که به شایعه ازدواج این دو هنرمند دامن زده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه