رایزنی‌ها ادامه دارد، گمانه زنی‌ها درست نیست

استیلی: هنوز هیچ بازی دوستانه‌ای قطعی نشده است

کدخبر : 19409

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت رایزنی در خصوص انجام بازی‌های تدارکاتی مورد نظر برای تیم ملی ادامه دارد اما هنوز در این خصوص توافق نهایی صورت نگرفته است.

اصلی‌ترین مساله درباره تیم ملی فوتبال در فاصله چند ماه تا جام جهانی قطر موضوع بازی‌های تدارکاتی است. در این خصوص فدراسیون فوتبال تلاش‌هایی را انجام داده و در حال رایزنی با کشورهای مختلف است.
حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال درباره برنامه‌های آماده سازی تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرده است. مدیر تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند با فراهم نمودن زمینه‌های لازم امکان برگزاری مسابقات تدارکاتی تیم ملی را فراهم کند. بر همین اساس با برخی از کشورها و تیم‌های ملی مورد نظر مذاکراتی با همکاری امور بین الملل فدراسیون صورت گرفته و نتایجی هم به‌دست آمده اما هنوز برگزاری هیچ مسابقه‌ای قطعی نشده است.
مدیر تیم ملی فوتبال صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: تلاش ما این است که از تمامی فرصت‌های موجود و فیفا‌دِی‌های پیش روی تا پیش از آغاز جام جهانی به بهترین شکل استفاده کنیم و بر همین اساس با تایید و نظر سرمربی و کادر فنی تیم ملی حریفان مورد نظر تیم ملی انتخاب خواهند شد اما هنوز هیچ‌کدام از حریفان و بازی‌های تدارکاتی در اردوهای پیش روی قطعی نشده‌اند.
استیلی در پایان گفت: مطرح شدن نام برخی از کشورها و گمانه‌زنی در این خصوص کاملا طبیعی است اما زمانی‌که برگزاری بازی‌های مورد نظر قطعی شود در این خصوص اطلاع رسانی از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال صورت می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه