پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس

پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس | پنجشنبه 26 اسفند

کدخبر : 19356

پخش زنده بازی تیم های پرسپولیس و استقلال در دربی ۹۸ در چارچوب دیدارهای هفته ۲۳ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران امروز پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ جریان می یابد.

 گفتنی است؛ بازی پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۷:۳۰ به صورت زنده از شماپلاس پخش خواهد شد.

 

پخش زنده شماپلاس

بدون شک تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون آسان ترین روش ممکن برای تماشای پخش زنده فوتبال است اما همیشه به تلویزیون دسترسی نیست و یا گزارشگر شبکه های تلویزیونی مورد اقبال مخاطبان نیستند؛ هرچند دسترسی به اینترنت پرسرعت هم چندان سهل نیست اما شما پلاس تلاش دارد تا امکان پخش زنده و تماشای آنلاین بازی پرسپولیس و استقلال را متناسب با سرعت اینترنت کاربران فراهم کند.

 

«برای تماشای آنلاین بازی و دانلود اپلیکیشن اینجا کلیک کنید »

 

شبکه بین اسپورت

گزارشگرهای عربی هیجان بازی های فوتبال را دو چندان می کنند؛ شبکه بین اسپورت با چند کانال HD پخش همزمان دیدارهای مهم فوتبال جهان را پوشش می دهد اما تماشای مسابقات از این شبکه به صورت آنلاین نیازمند خرید اشتراک است.

 

اپلیکیشن شماپلاس

نرم افزارهای اندرویدی دسترسی به ابزارهای آنلاین را سهولت بخشیده اند؛ برنامه اندرویدی شماپلاس نیز جهت دسترسی آسان مخاطبان به سرویس های مختلف و اخبار  از جمله پخش زنده دربی ۹۸ منتشر شده است که می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید.

 

شبکه اسکای اسپورتس

همین ابتدا باید بگوییم که شبکه اسکای اسپورتس هم مانند بین اسپورت برای پوشش ماهواره ای و اینترنتی بازی های فوتبال اشتراک ویژه ارائه می دهد و تماشای مسابقات از این شبکه هزینه بر خواهد بود؛ اگر تمکن مالی دارید [و مقیم کشورهای اروپا یا آمریکا هستید] و می خواهید دیدارهای فوتبال را با کیفیت اچ دی تماشا کنید این شبکه گزینه خوبی است.

 

برنامه پخش زنده بازی تیم های پرسپولیس و استقلال

اگر هنگام پخش زنده دیدار پرسپولیس و استقلال ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، شماپلاس این امکان را برای شما فراهم کرده است؛ دربی پرسپولیس و استقلال به صورت زنده در اپلیکیشن پخش می شود.

 

«برای تماشای آنلاین بازی و دانلود اپلیکیشن اینجا کلیک کنید »

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه