زهره فکور صبور | مراسم ازدواج زهره فکور صبور | عشق زهره فکور صبور

عکس دیده نشده از زهره فکور صبور و عشق زندگیش روز قبل فوت | همسر زهره فکور صبور کیست ؟

کدخبر : 19286

عکس دیده نشده از زهره فکور صبور را در این صفحه ببینید .

زهره فکور صبور بازیگر جوان و باتجربه ای بوده است که در هفته گذشته فوت کرد . این بازیگر در سن 43 سالگی دار فانی را وداع گفت . زهره فکور صبور از بازیگران باتجربه و به نام بود که دوستان سینمایی زیادی نیز داشت . زهره فکور صبور ازدواج کرده بود و متاهل بود . عکس دیده نشده از زهره فکور صبور و مادرش که از او با عنوان عشق زندگی یاد کرده بود را در ادامه می بینید . این عکس را نعیمه نظام دوست منتشر کرد و اعلام کرد که این عکس برای شبی قبل از فوتش می باشد . 

زهره فکور صبور

زهره فکورصبور متولد 1 فروردین 1357 تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. 

او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت.

قاتل واقعی زهره فکور صبور لو رفت | این شخص زهره فکور صبور را کشت

مهدی هاشمی و خانم فکور صبور در دردسرهای عظیم

زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی  وارد عرصه سینما شد.

خلاصه داستان : فیلم، حکایت مهرورزی است. حتی آنجا که زندگی به مویی بند است، دست درمانگر عشق، زندگی دوباره ای را رقم می زند. فیلم، حرمت عشق را پاس می دارد و در مقطعی از زندگی آدم ها نقش بی نظیر این پدیده آسمانی را به رخ می کشد. 

بعد از آن در فیلمهای سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب به ایفای نقش پرداخت. کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال 1389 بود که فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت.

خلاصه داستان : هدایت هاشمی صاحب آژانس املاک و شخص سرشناس و بسیار متمولی است که همسرش منیر قصد دارد برایش زن دیگری بگیرد که دلیلش را بیان نمی کند....

 

علت کم کاری زهره فکور صبور

زهره فکورصبور پس از بازی در سریال دلنوازن چند سالی از عرصه بازیگری دور شده بود که در گفتگویی علت کم کار شدنش را عنوان کرده است.

 

کم کاری زهره فکور صبور از زبان خودش

فکور که چند سالی میان مجموعه های وی تا دردسرهای عظیم وقفه افتاد از گزیده کاری خود اینگونه گفت: بعد از نقش هایی که من در روزگار جوانی ، مسافری از هند و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام به این شخصیت ها نزدیک بودند و احساس می کردم فیلمنامه ها سراغ نقش هایی کلیشه از من رفتند و چون نمی خواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب می کردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته در این مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا به طراحی لباس مشغول بودم. 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه